لباس عروس

نویسنده 

مزون آرمیتاژ با بیش از 4 دهه فعالیت یکی از مزون هایی است که در میرداماد تهران فعالیت می کند که اکنون آقای یوسفی مدیریت آن را بر عهده دارد. او که لباس عروس های برخی از مزون های دیگر را هم تولید می کند در گفت و گو با سایت عروس و داماد نکاتی را عنوان کرده که شما را در انتخاب لباس عروس و نامزدی راهنمایی خواهد کرد. خوب است پیش از انتخاب لباس عروس این گفت و گو را بخوانید. او که لباس عروس هایی را هم در کشورهای دیگر عرضه کرده در پایان این مصاحبه اعلام کرده که به مخاطبان بیجی کلوب (سایت عروس و داماد) تخفیف ویژه ارائه می دهد.

 

68
28
26
27
13
20

*جناب یوسفی مشتریانتان معمولا چطور سفارش کار می دهند؟ یعنی مدل لباس عروسی یا نامزدی را چطور انتخاب می کنند؟

اینجا ژورنال های روز لباس عروس وجود دارد و در اختیار مشتری قرار می گیرد اما بسیاری از مشتری ها هم خودشان از طریق اینترنت مدل هایی همراه می آورند تا مانند آن لباس دوخته شود. عده ای هم ترکیبی از چند لباس را می پسندند یا مدلی در ذهن خود دارند که پس از مطرح کردن آن، همان را اجرا می کنیم.

 

*یکی از نگرانی ها این است که لباس عروس پس از دوخت، تن خور خوبی نداشته باشد یا بالاتنه عروس خوب فرم نگیرد. همین موضوع هم باعث شده برخی به دنبال لباس آماده بروند تا شاید با این مشکل مواجه نشوند. شما با این موارد برخورد داشته اید؟

بله دقیقا یکی از دغدغه ها همین است. معمولا هم به دلیل تجربه تلخ برخی از دوستان و آشنایان خود دچار این فکر می شوند. گاهی خیاط هایی که الگوی مناسبی نداشته یا در دوخت و نوع پارچه دقت کافی را نداشته اند این مشکلات را به وجود می آورند. پیشنهادم این است که قبل از سفارش، سابقه کار آن مزون را بررسی و در صورت امکان با برخی از مشتریان قدیمی صحبت کنند تا بتوانند درست انتخاب کنند. به هر حال عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی است و نباید با عجله در خرید و تصمیم گیری خدای نکرده اوقات خود را تلخ کرد.

 

*شما در مزون آرمیتاژ برای رفع این نگرانی چکار کرده اید؟

ببینید ما ابتدا، اطمینان می دهیم تا لباسی که عروس خوانم به تن می کند کاملا برابری کند با همان تصویری که به ما ارائه کرده اند یا در ژورنال دیده اند. تعهدمان هم در حد حرف نیست. وقتی مشتری مراجعه می کند، برخلاف بسیاری از مزون های دیگر، ما فقط 100 هزار تومان بیعانه دریافت می کنیم. بعد کار دوخت انجام می شودو دوخت به مرحله ای می رسد که عروس خانم می تواند پرو کند و تنخور کار و پارچه را به خوبی مشاهده کند. اگر از دوخت لباس عروس راضی بود، یک سوم کل مبلغ لباس دریافت می شود برای ادامه کار و اگر رضایت نداشته باشند آن 100 هزار تومان اولیه که امانت پرداخت کرده بودند هم برگردانده می شود. اینجا انواع لباس عروس و نامزدی موجود است و فرد همان روز اول می تواند آنها را بپوشد و تصمیم بگیرد.

 

*اگر خوششان نیامد خب شما ضرر می کنید و احتمالا دلخوری پیش می آید.

همانطور که عرض کردم، عروسی مهمترین شب زندگی هر دخترخانمی است و معتقدم من و همکارانم و مزون دارها باید این موضوع و حساسیت عروس ها را درک کنند. من اگر چنین تعهدی را می دهم و چنین شرایطی را فراهم کرده ام تا مشتری راحت تر انتخاب کند قطعا به کارم اطمینان دارم و خداراشکر تا حالا هم هیچ نارضایتی وجود نداشته است. یک نکته ای را باید به عروس خانم ها تاکید کنم؛ اینکه به هیچ عنوان تحت تاثیر شرایط و خجالت و این مسائل سفارش لباس ندهید و بدانید که حق شما انتخاب با وسواس و دقیق است. به مزون ما هم مراجعه کردید باز مزون های مختلف را بررسی و سپس با اطمینان انتخاب کنید.

 

*خانمی سفارش لباس عروس بدهد ولی شما با توجه به تخصصتان تشخیص دهید آن مدل لباس عروس مناسب هیکل و چهره او نیست چکار می کنید؟

ما برای دوخت لباس عروس، هیکل، کوتاهی یا بلندی قد و حتی رنگ پوست را در نظر می گیریم و به مشتری هم اعلام می کنیم. ممکن است یک لباس بر تن عروسی زیبا باشد ولی برای عروس دیگری مناسب نباشد. در چنین مواردی راهنمایی های لازم را ارائه می دهیم و معمولا هم فرد وقتی دلایل را می شنود قبول می کند ولی به هر حال انتخاب نهایی با مشتری است.

 

*به نظر می رسد دیگر رنگ لباس عروس ها مثل قدیم سفید سفید نیست؟

بیشتر رنگ لباس عروس رنگ خامه ای مد است.

 

*مدل لباس عروس زاگ مد شده است؟ 

بله البته لباس عروس زاگ در ایران خیلی مورد استقبال قرار نگرفت. این مدل بسیار سنگین است و حدود 12-13 کیلوگرم وزن دارد و حتما باید افرادی همراه عروس خانم باشند برای کمک و حمل لباس در مراسم عروسی. البته با توجه به سلیقه های مختلف، ما لباس عروس زاگ را هم می دوزیم و در مزون هم نمونه هایی داریم اما کار دیگری هم انجام داده ایم تا وزن لباس آزاردهنده نشود. مدل نیم زاگ طراحی کرده ایم. یعنی جلو لباس عروس به همان سبک زاگ است و پشت آن را که کمتر در عکس و فیلم دیده می شود تغییر داده ایم و الان بسیاری از آنهایی که دنبال مدل زاگ هستند، مدل نی زاگ را خریداری می کنند که بسیار سبک تر است.

 

در این مزون فقط لباس عروس دوخته می شود؟

خیر، از کت و دامن تا لباس نامزدی و لباس عروس

 

*پایه قیمت لباس عروس و نامزدی چقدر است؟

قیمت لباس عروس از 1.200.000 تومان شروع می شود تا 5-6 میلیون و حتی بیشتر ولی معمولا سفارش ها حدود 1.500.000تومان است.

 

* لباس عروس کرایه هم می دهید؟

خیر! ببینید، مثلا کرایه لباس عروس که 2000.000 تومان قیمت خریدش است حدود 1.500.000 تومان است. اول اینکه فرد می تواند پس از خرید، آن را رایگان یا کرایه ای در اختیار دیگران و حتی افراد کم برخوردار قرار دهد. اما وقتی به مزون برگردد دیگر کاربرد چندانی ندارد. اگر به مشتری بگویم نو است و تازه دوخته ام خب مشتری خودش را پیدا می کند و سود خوبی هم شاید داشته باشد اما از نظر اخلاقی صحیح نیست. ما برخی از لباس هایی که به این شکل در مزون مانده بود را به دوستانی سپردم تا در مناطق محروم در اختیار عروس های جوان قرار دهند؛ چنین کاری را مشتری هم می تواند انجام دهد.

 

*می خواهیم برای مخاطبان سایت عروس و داماد (بی جی کلوب) از همین فرصت استفاده کنیم و تخفیف بگیریم. چقدر می توانید برای کاربران ما تخفیف خرید لباس عروس یا لباس نامزدی و ... در نظر بگیرید؟

واقعیتش قیمت های ما بسیار مناسب است و حتی برخی از مزون های عروس، از ما خرید می کنند اما اگر با معرفی نامه شما مراجعه کنند 10 تا 15 درصد از مبلغ کل را هم تخفیف می دهیم.

 

مزون عروس های دیگر را ببنیم - کلیک کنید  

جديدترين ژورنال لباس عروس های روز دنیا را مشاهده كنيد

 

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی پذیرفته می شود

 

لباس عروس هاي 2019 , مزون ,لباس عروس , لباس عروس 2018 , لباس عروس فرانسوی , لباس عروس ایتالیایی , لباس عروس اسپانیایی , لباس عروس های 2018 , لباس عروس جدید , جدیدترین لباس عروس , لباس عروس های روز, عروس , کرایه لباس عروس , خرید لباس عروس , مدل لباس عروس , رنگ لباس عروس , قیمت لباس عروس , عکس لباس عروس , ژورنال لباس عروس , مزون لباس عروس

  • نام: مزون عروس آرمیتاژ
  • تخفیف برای مشتریان سایت عروس و داماد: 10 تا 15 درصد
  • نشانی: میرداماد، میدان مادر،خیابان وزیری، مرکز خرید 707، واحد29، مزون آرمیتاژ
  • شماره تماس: 22259313 مزون آرمیتاژ 02122095893 سایت عروس و داماد (بی جی کلوب)

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۸ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است