ماشین عروس

نویسنده 

دسته گل و ماشین عروس هم برای کسانی که به برگزاری مراسم عروسی اعتقاد دارند یک نیاز است ولی با کمی جست و جو می توان گلفروشی هایی را پیدا کرد که هم قیمت نسبتا مناسبی دارند و هم کار با کیفیت تحویل مشتری می دهند.

 

ماشین عروس

مجتمع خدماتی گل باختر در سعادت آباد هم یکی از همین ها و آقای براتی با سابقه چندین و چند ساله مدیر آن است. کرایه ماشین عروس، تزئین ماشین عروس، دسته گل عروس، طراحی و فضاسازی و گل آرایی خدماتی است که در این مرکز به شکلی متفاوت و تماشایی ارائه می شود.

 

قیمت ها

تزیین ماشین عروس در این مکان متفاوت است و این تفاوت قیمت هم به خاطر نوع و تعداد گل هایی است که استفاده می شود. ولی با 300-400 هزار تومان می توان یک ماشین عروس خوب و نرمال آماده کرد. قیمت دسته گل عروس هم متفاوت است و سلیقه فردی که دسته گل یا ماشین عروس شما را آماده می کند موضوع بسیار مهمی است و برای همین باید برای انتخاب محل مناسب برای تزئین ماشین عروس دقت کافی داشته باشید.

 

دسته گل عروس

شما در این مجتمع خدماتی گل باختر می توانید از روی سیستم کامپیوتر نمونه کارها را مشاهده و انتخاب کنید. اگر هم خودتان نمونه خاصی را مد نظر داشتید می توانید عکس آن را بیاورید تا مانند آنرا تحویل بگیرید. قیمت دسته گل رز برای عروس از 140.000 تومان و دسته گل هایی با گل ارکیده از 190.000 تومان نسبت به نوع و تعداد گل ها متغیر است. البته اگر سفارش تعداد گل ها کمتر از تعداد مورد نظر باشد قیمت دسته گل ها از 160.000 تومان هم کمتر می شود.

 

تزئین ماشین عروس

تزئین ماشین عروس هم هزینه دیگری است که اگر مراسم عروسی را برگزار کنیم به هیچ عنوان نمی شود از آن چشمپوشی کرد. برای همین هم خیلی از عروس و دامادها به دنبال مرکزی می گردند که کار تزئین را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. به گفته مشتریان مجتمع گل باختر این مرکز بهترین و شیک ترین ماشین عروس را با 260.000 تومان به بالا تزئین می کنند.

 

کرایه ماشین عروس:

قیمت و شرایط کرایه ماشین عروس متفاوت است و گل باختر شرایطی را فراهم کرده است تا هر مشتری ای متناسب با سلیقه و هزینه مورد نظر بتواند ماشین عروس شیک و مناسبی را در اختیار بگیرد. کرایه ماشین عروس کمری ارزان ترین ماشین عروس این مجتمع است. ماشین عروس سوناتا،BMW  X6 و... تا ماشین عروس های قدیمی و کلاسیک را هم می توانید انتخاب کنید.

 

سعادت آباد: ضلع جنوبی سروغربی نرسیده به میدان شهرداری: ۲۲۱۳۲۶۹۵  - ۲۲۱۳۲۶۹۶۸

پونک: اشرفی اصفهانی بعد از نیایش ضلع غربی بانک پارسیان

 

با گلفروشی ها و دیگر کرایه دهندگان اتومبیل عروس آشنا شوید

 

 

ماشین عروس , اجاره ماشین عروس , کرایه ماشین عروس , تزیین ماشین عروس , دسته گل عروس , دسته گل , اجاره ماشین , کرایه ماشین , گلفروشی

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۸ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است