ماه عسل کجا برویم

نویسنده 

ماه عسل  یکی از پرهزینه ترین قسمت های عروسی است. البته شاید لذت بخش ترین آن نیز باشد. به گزارش عروس و داماد، با انتخاب صحیح مقصدتان، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

از قبل در باره محل های مورد نظرتان تحقیق کنید تا بتوانید حدود قیمت ها را بدانید و بهتر انتخاب کنید. همچنین از خرج های اضافی و هزینه های بی دلیل مثل سرگرمی های گران قیمت و یا هتل های لوکس و پرهزینه، در ماه عسل خود داری کنید. گاهی اوقات مسافرت به یک روستای باصفا در دل طبیعت و اقامت در یک خانه محلی با اجاره کم، خاطرات فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهند زد. اگر زمان ماه عسل خود را کمی جابجا کنید و در روزهایی که مسافرت ها رونق کمتری دارند، به ماه عسل بروید، می توانید حسابی در هزینه ها صرفه جویی کنید. در ایران، معمولا در فصل مدارس مسافرت ها از رونق می افتند و اماکن تفریحی خلوت و ارزان هستند. رعایت نکات ذکر شده فوق، به شما کمک می کنند که هنگام تصمیم گیری برای جزئیات مراسم عروسی خود، عاقلانه تر تصمیم گیری کنید و از بریز و بپاش های غیر ضروری خود داری کنید. اگر زندگی خود را با مدیریت مناسب شروع کنید، استرس کمتری را هم تحمل خواهید کرد. شما که نمی خواهید زندگی مشترک خود را با کوهی از بدهی های سنگین آغاز کنید؟

 

چند نکته درباره رزرو هتل

تماس بگیرید و جزئیات رزرو هتل را یک بار دیگر چک کنید

راه های متعددی وجود دارد که شما هتل محل اقامتتان را رزرو کنید: آژانس های مسافرتی، تلفن، وب سایت هتل، یا وب سایت های مستقل رزرو هتل. طی مطالعه ای که در سال 2006 در آمریکای شمالی برروی میزان رضایت و خرسندی میهمان هتل ها انجام شد، در میان این مهمان ها، 54 درصد از آن ها برای رزرو با خود هتل تماس گرفته بودند و 43 درصد از آن ها به صورت اینترنتی اقدام به رزرو هتل نموده اند. در میان میهمان هایی که به صورت اینترنتی رزرو هتل را انجام داده بودند، اکثریت آنها ترجیح می دهند که از طریق وب سایت خود هتل، به جای وب سایت های مستقل رزرو هتل اقدام به رزرو کنند. به محض این که رزرو انجام شد، حتماً یک بار دیگر جزئیات رزرو را چک کنید. این مطالعه نشان داد که میهمان هایی که در رزرو هتل برایشان مشکلی پیش نیامده (مثل ساعت ورود و ...)بسیار راضی تر از مسافرانی بودند که در بدو ورود دچار مشکل رزرو شده اند.

حتماً بررسی کنید که چه امکاناتی ارائه می شود؟

باید توجه داشته باشید که پیشنهاداتی که به شما داده می شود با چه کیفیتی ارائه می شود. هر هتل بسته به رتبه ای که دارد امکاناتی به شما ارائه می دهد، حتماً وب سایت هتل را چک کنید و مطمئن شوید که این امکانات با چه کیفیتی ارائه می شوند.

 

چگونه آژانس مسافرتی مناسب انتخاب کنیم؟

هنگامی که تصمیم به یک سفر تجاری یا خانوادگی گرفته اید، استفاده از یک آژانس مسافرتی کاملاً آگاه، متخصص و با تجربه، می تواند سفر شما را بدون اینکه استرس زیادی را تحمل کنید، برایتان برنامه ریزی کند. البته هر آژانسی نمی تواند، این کار را به راحتی یا مطابق میل شما انجام دهد. در این جا ترجیحاً بهتر است با آژانسی کار کنید که شهرت خوبی در این کار داشته و در تأمین نیازها و خواسته های شما نیز، آن یک قدم ضروری و اضافه تر را برای شما بر دارد. بنابراین قبل از آن که کار خود را با آژانس مسافرتی شروع کنید، پرس و جو از تایید شهرت آژانس ضروری است. در زیر نکاتی درباره چگونگی انتخاب بهترین آژانس مسافرتی برای شما فراهم آمده است.

سابقه یا قدمت آژانس مسافرتی

هنگامی که تصمیم به انتخاب یک آژانس مسافرتی می گیرید، سابقه عاملی است که باید آن را به خاطر داشته باشید. ضمن اینکه قدمتی هم چون 20 ساله، لزوماً تضمینی برای بودن بهترین آژانس در منطقه نیستِ، اما می تواند بیانگر این باشد که قادر بوده است فعالیت خود را ادامه دهد. تا جایی که ممکن است از مراجعه به آژانس های تازه کار خودداری کرده، جز اینکه با صاحبان و یا کارکنان آن به خوبی آشنایی داشته باشید. شهرت و اعتبار زمان لازم دارد. تازه واردین شاید بسیار خوب باشند، اما شاید ارزش ریسک برنامه سفری را که یک بار در زندگی رخ می دهد نداشته باشد.

آشنایی محلی

در کنار سابقه، ایده خوب دیگر این است که بدانیم چه چیزی موجب ادامه و وابستگی آژانس به این فعالیت اقتصادی گردیده است. در مقایسه با سایر مشاغل، آژانس مسافرتی که بیشتر محلی فکر می کند و به خواسته های مشتری توجه دارد، احتمالاً در فعالیتهای درون شهری به نحوی درگیر می شود. بع نوان مثال عضویت در انجمن های صنفی محلی و سازمان ها، نشانه خوبی از جدی بودن آژانس در مورد شغل اوست، و این دقیقاً چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

معرفین

همیشه معرفین نشانه بسیار خوبی در مورد شهرت خوب یا بد یک آژانس مسافرتی به حساب می آیند به جای نظر سنجی از طریق شخص سوم، حتماً خود مستقیماً با کسانی که مشتری آن آژانس بوده اند، ارتباط برقرار نمایید. هنگامی که اطلاعات از طریق افراد مختلف منتقل می شود، به آسانی تحریف شده و یا نکات مهمی از قلم خواهد افتاد.

 

مراكز گردشگري و شركت هاي مسافرتي در تخفيفياب عروس و داماد

 

 سفارش ساخت تیزر پذیرفته می شود

 

ماه عسل , آژانس مسافرتی , تور اروپا , تور گردشگری , سفر , ماه عسل , آژانس های مسافرتی

  • نام: نشریه مدیریت جهانگردی
  • تخفیف برای مشتریان سایت عروس و داماد: ندارد
  • نشانی: سایت عروس و داماد
  • شماره تماس: 22095893

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است