مشاوره های پس از ازدواج

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اگر بعد از ازدواج همسرتان چاق شد زیاد هم ناراحت نباشید چون احتمال دارد که چاقی او به دلیل عاشق شدن باشد! عجیب است اما شواهد علمی ثابت کرده این باور درست است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رابطه جنسی در زندگی مشترک آنقدر اهمیت دارد که برخی روانشناسان معتقدند یک رابطه خوب زناشویی زندگی را بیمه می کند. پس سعی کنید اشتباهات زیر را مرتکب نشوید.

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

ماندن با هم در تمام لحظات خوشی و ناخوشی، تا زمان مرگ تعهدی است كه هنگام ازدواج می دهیم اما گاهی عمر این گفته ها به ماه هم نمی كشد و ازدواج به طلاق ختم می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

تا حالا به همسرتان شك كرده ايد؟ در چنين شرايطی نمی دانيد واقعا چطور شك تان را مطرح كنيد. حالا بحث شك هم نباشد بالاخره مسئله ای پيدا می شود كه ندانيد چطور بايد با او در ميان بگذاريد.

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

روش جلب موافقت جنس مخالف را بايد ياد گرفت. كم نيستند زن و مردهايي كه به دلايلي با هم اختلاف پيدا مي‌كنند، تحمل يكديگر براي‌شان دشوار است و گاهي به دلايل پيش پا افتاده راه‌شان به دادگاه مي‌رسد.

این مورد را ارزیابی کنید
(18 رای‌ها)

برای انتخاب همسر بايد به شباهت ها بيشتر توجه كرد يا تفاوت ها؟ شما جزو كسانی هستيد كه مي گويند هرچه تفاوت بيشتر باشد زندگی جذاب تر می شود؟ اين متن را تا انتها بخوانيد.

این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

مهارت کنترل برای یک ازدواج سالم ضروری است؛ وجود تعارض اساس زندگی مشترک است و یکی از مهارت‌های مهم زوج‌های جوان شناختن، اداره کردن و حل  همین تفاوت‌ها و تعارض هاست.

این مورد را ارزیابی کنید
(30 رای‌ها)

بیجی کلوب (سایت عروس و داماد) - سه سال اول زندگی مشترک دوران خاصی است. دورانی که بیشترین طلاق ها در آن شکل می گیرد اما می توان به خوشی از آن عبور کرد!

صفحه1 از5

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۸ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است