مشاوره تازه داماد

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

ازدواج یکی از ارکان مهم در دین اسلام محسوب می شود و در این میان، یکی از عواملی که باعث سوق دادن افراد به سمت ازدواج می شود، برقراری روابط زناشویی صمیمانه و منظم است

این مورد را ارزیابی کنید
(19 رای‌ها)

مردان ابتدا باید سری به مطب پزشک اورولوژیست بزنند. در این مرحله دکتر با انجام یک معاینه‌ جسمانی و پرسیدن سؤالاتی در مورد سابقه‌ی بیمار تشخیص ناباروری را آغاز خواهد کرد. این سؤالات عبارت‌اند از:

این مورد را ارزیابی کنید
(19 رای‌ها)

برخی از همسران ممکن است با نگرش آموزشی، فیلم‌های پورنو را تماشا کنند اما این تلقی درست نیست.

این مورد را ارزیابی کنید
(21 رای‌ها)

زنان گاهی سعی می کنند با توسل به دروغ های ظریف و بی ضرر برخی موقیعت ها را به سود خود تغییر دهند. این دروغ ها را بشناسید خوب است.

این مورد را ارزیابی کنید
(33 رای‌ها)

وقتی قرار است شما هم پابه‌پای عروس خانم در شب عروسی‌تان بدرخشید پس مهم است که چه لباس دامادی بپوشید. اگر می خواهید یک داماد خوش‌تیپ باشید و در لباس‌تان  درست و حسابی به چشم بیایید این گزارش را تا انتها بخوانید.

این مورد را ارزیابی کنید
(31 رای‌ها)

رنگ و مدل لباس دامادی شاید تغییرات خیلی اساسی ای هر سال نداشته باشد و رسمی ترین رنگ هم کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید است اما شما باید نکاتی را بدانید تا موقع انتخاب لباس دامادی بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

این مورد را ارزیابی کنید
(25 رای‌ها)

بی جی کلوب (سایت عروس و داماد) به نقل از آخرین خبر: قصد داریم از ۱۰ روش ساده برای اینکه مردان در ازدواج به مشکل برنخورند، صحبت کنیم. آقایان می‌توانند با رعایت این موارد از اشتباهاتی که یک رابطه را ذره‌ذره به‌سوی جدایی می‌کشانند، دوری کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(25 رای‌ها)

به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از پارسینه، مطالعات نشان داده است زنان مردان مهربان و سخاوتمند را جذاب‌تر از مردان دیگر می‌دانند و بیشتر برای ازدواج روی آ‌ن‌ها حساب می‌کنند.

صفحه1 از2

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۸ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است