ارتباط خودکشی دختر با ازدواجش

20 خرداد 1396
نویسنده 

دختر جوان شبی میهمان خانه پسر مورد علاقه‌اش بود اما صبح روز به علت نامعلومی از طبقه سوم خانه قدیمی سقوط کرده و جان باخته است.

ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح دوشنبه ۱۵ خرداد، بازپرس کشیک جنایی تهران از سقوط دختر جوانی در یکی از خیابان‌های محله مشیریه خبردار شد. همزمان با شروع تحقیقات سعید بازداشت و برای بازجویی به شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت منتقل شد. پسر ۲۴ ساله زمانی که در مقابل بازپرس محسن مدیرروستا ایستاد، گفت: «حدود یک ماه قبل با "م"در شبکه‌های مجازی آشنا شدم و بعد از آن شماره تلفن‌ها رد و بدل شد. دو هفته از این آشنایی مجازی می‌گذشت که با او قرار ملاقات حضوری گذاشتم. دانشجو بود، در یک شرکت خصوصی هم منشی‌گری می‌کرد. دوستی ما ادامه یافت تا این که از مشکلات خود و خانواده‌اش گفت.

 

او خواستگار داشت و مادرش اصرار داشت که دخترش با همان پسر ازدواج کند اما خودش مخالف این ازدواج بود. این رابطه ادامه داشت تا این که شنبه گذشته به دنبالش رفتم. او می‌خواست به خانه خاله‌اش برود اما خاله‌اش خانه نبود. برای همین ما در خیابان‌ها پرسه می‌زدیم. ساعتی از شب گذشته بود که تصمیم گرفتم به خانه من برویم. آن شب نزد خواهرم ماند و فردا صبح با هم از خانه خارج شدیم و به سراغ یکی از دوستانش رفتیم. بعد از آن از او خواستم به خانه برگردد اما قبول نکرد و دوباره در خیابان‌ها چرخیدیم و در نهایت شب باز هم به خانه‌مان رفتیم و با خودم گفتم فردا هر طور که شده او را به خانه‌شان می‌برم. روز دوم حالش خوب نبود و زمانی که او را به خانه بردم، بدتر شد و با خواهرم او را به درمانگاه بردیم و به او سرم زدند. ساعت حدود ۶ صبح دوشنبه بود که به خانه برگشتیم. "م" به اتاق خواهرم رفت و من هم در پذیرایی دراز کشیدم. خسته بودم و به شدت خوابم می‌آمد. همان موقع "م" برای آب خوردن از اتاق خارج شد و لحظاتی بعد صدای خواهرم را شنیدم که می‌گفت "م" رفته پشت بام. خودم را با عجله به طبقه سوم رساندم اما دیر رسیدم چرا که او خودش را به پایین پرتاب کرده بود.

 

بر اساس این گزارش تحقیقات برای کشف واقعیت و زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

  • منبع خبر: ایسنا

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است