آرایش رایگان عروس های خاص

03 ارديبهشت 1396
نویسنده 

هزينه آرايش عروس در برخی آرایشگاه ها قیمت های نجومی دارد اما برخی از آرایشگرها در کنار کسب و کار و درآمدشان، از نیازمندان پولی دریافت نمی کنند!

به گزارش گروه وبگردی سایت عروس و داماد توران حقی‌مهر آرايشگر محله شريعتي جنوبي تهران یکی از همان آرایشگرانی است که عروس خانم‌هايي كه وضع مالي چندان مناسبي ندارند را بدون هیچ پولی، براي مراسم عروسي آماده مي‌كند.
این بانوي آرايشگر، از حمایت نيازمندان لذت مي‌برد و آنطور که در همشهری محله هم منتشر شده او در زمينه امور خيريه بسيار فعال است؛ افراد بي‌بضاعت محله را شناسايي مي‌كند و به‌صورت رايگان آنها را به سفرهاي زيارتي يك روزه مي‌برد. با همكاري افراد نيكوكار براي دختران بي‌سرپرست و بدسرپرست جهيزيه فراهم و آنها راهي خانه بخت مي‌كند. افراد بيماري كه نياز به دارو دارند و توان تهيه دارو را ندارند به او مراجعه مي‌كنند تا گره از كارشان باز شود. با راه اندازی صندوق قرض‌الحسنه براي اهالي ياري‌رسان آنها است و در حد توان از هيچ كمكي دريغ نمي‌كند.

 

حس خوش خدمت

خدا روزي‌رسان است و من وسيله هستم. این صحبت بانوی آرایشگر است که اینطور ادامه پیدا می کند: «خودم در زندگي سختي‌هاي بسياري را متحمل شده ام و دوست ندارم شاهد سختي و گرفتاري ديگران باشم. براي خودم چارچوبي دارم و به اين معتقد هستم هركاري كه من انجام دهم خداوند شاهد و ناظر خواهد بود. در زندگي خيلي از اوقات در تنگناي مالي قرار گرفته‌ام و فقط رو به خدا ايستاده‌ام و کمک خواسته ام؛ خدا هم گره از كارم باز كرده است. من هم وظیفه دارم تا حد توانم گره از کار بندگان خدای مهربان باز کنم.»

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۴ اکتبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است