آگهی فروش اینترنتی یک مرد روس به عنوان داماد!

26 آذر 1395
نویسنده 

یک جوان روس به بخاطر بدهی، در اینترنت به عنوان همسر به حراج گذاشته شد؛ البته او را در اینترنت جهت فروش به عنوان همسر به حراج گذاشته اند.

به گزارش سایت عروس و داماد،  انصاف نیوز به نقل از اسپوتنیک، روزنامه مترو نوشته است که الکساندر کرامارنکو مرد ۲۱ ساله اهل مسکو از یک فروشگاه اینترنتی بیش از ۴۵ هزار دلار بدهی به بار آورد.

از این رو تمام کسانی که در جستجوی همسر هستند می توانند درخواست خود را برای ازدواج با وی ارسال کنند. سن درخواست دهندگان نباید بیشتر ۳۵ سال باشد و همچنین قیمت پایه این حراج از ۱۵۰ دلار آغاز می شود.

حلقه ازدواج را زنی به انگشت خواهد کرد که مبلغ بیشتری را پیشنهاد دهد. این جوان تا تاریخ ۲۰ دسامبر در معرض حراج به عنوان همسر قرار دارد، از این رو علاقه مندان باید عجله به خرج دهند.

در صفحه حراج قید شده، در صورت پیروز شدن هر یک از شرکت کنندگان، باید با این جوان عقدنامه امضا کند. و اگر او یکسال با همسر خود زندگی کند، در این صورت بدهی او بخشیده می شود.

الکساندر کرامارنکو در مصاحبه با مترو تایید کرد که به زودی باید به دفتر ازدواج مراجعه کند. او اضافه کرد، طبق قرارداد باید با کسی که مبلغ بیشتری را پیشنهاد می دهد و من را خریداری می کند ازداواج کنم.

وی در مورد مشخصات فردی خود گفت، من دارای قدی بلند، موهای روشن با چشمانی سبز هستم. سیگار نمی کشم و هیچوقت نیز نکشیده ام. به خوردن غذاهای خوشمزه علاقه دارم و کسی نیست که دوست نداشته باشد. منظور خاصی از این موضوع ندارم، اما به کسانی که دستپخت خوبی دارند، علاقه دارم.

 

کلمات کلیدی: ازدواج عجیب , حراج شوهر , خواستگاری از مرد , ازدواج , ازدواج اینترنتی

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است