ابراز علاقه داماد 37 ساله به ساقدوش عروس خانم!

12 آبان 1395
نویسنده 

مرد 37 ساله ای در طول برگزاری مراسم ازدواج اش دختر همسرش را با یک سوال شگفت زده کرد! سوالی که مجلس را دگرگون کرد.

به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از وکیل ملت، "دیوگو بلانت" 37 ساله در  طول مراسم جشن ازدواج اش در برزیل شنبه گذشته در مقابل مهمانان دختر همسرش را با یک سوال شگفت انگیز غافلگیر کرد. وی از این دختر 6 ساله پرسید آیا حاضر است از الان تا همیشه دختر وی باشد؟ این سوال زیبا و سرشار از محبت به این مراسم ازدواج در سائوپائولو رنگ و بویی دیگر داد. ایزادور که ساقدوش مادرش نیکول بوده بدون لحظه ای درنگ به این پرسش پاسخ مثبت داد.

این داماد در حضور عروس خانم در مقابل این دختر زانو زده و حلقه ای را از جعبه خارج کرده و با انداختن آن در انگشت ظریف این دختر پیمان پدر و دختری بست. این دختربچه که نقش ساقدوش عروس 27 ساله را ایفا می کرد در مقابل رفتار آقای داماد به هق هق افتاده و وی را در آغوش گرفته و در حالی که سرش را روی شانه وی گذاشته بود می گریست.

این مراسم توسط یک شرکت برگزار کننده مجالس عروسی تدارک دیده شده بود و بر اساس اظهارات مدیریت آن این سورپرایز به درخواست دیوگو از قبل برنامه ریزی شده بود. این ویدئو در فیس بوک منتشر شده که بیش از 9 میلیون بار مشاهده شده است. بازتاب این فیلم در رسانه های اجتماعی این زوج را که در حال حاضر در ماه عسل در کانکون مکزیک هستند، غافلگیر کرده است.

ساقدوش , مراسم عروسی , عروس و داماد

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است