آنجلینا جولی ،عروس فرانکنشتین می شود

03 آذر 1394
نویسنده 

استودیو یونیورسال تصمیم دارد فیلم ترسناک کلاسیک «عروس فرانکنشتین» را با بازی آنجلینا جولی در نقش اصلی بازسازی کند. به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از آنا، آنجلینا جولی که اخیراً فیلم «کنار دریا» را کارگردانی و با بازی خود و همسرش، برد پیت به روی پرده فرستاده است، مشغول مذاکره برای بر عهده گرفتن نقش عروس فرانکنشتین در فیلمی با همین عنوان است.

 

استودیو یونیورسال مشغول برنامه ریزی برای ساختن «جهان سینمایی» بر اساس آثار کلاسیکی است که حقوق قانونی تولید و اقتباس آنها را در اختیار دارد. این استودیو به زودی آثاری بر محور شخصیت‌هایی مانند فرانکنشتین، دراکولا، مومیایی، مرد نامرئی، مرد گرگ نما و موجودی از مرداب سیاه را خواهد ساخت و در اولین مرحله درصدد است تا «عروس فرانکنشتین» را که نسخه اصلی آن در سال 1935 با بازی السا لنچستر در نقش عروس فرانکنشتین و بوریس کارلوف در نقش هیولای ساخته دست دکتر فرانکنشتین به روی پرده رفته است، بازسازی کند.

به گزارش گاردین، اگر خانم جولی این نقش را بپذیرد، استودیو به زودی تولید فیلم ترسناک را به جریان خواهد انداخت و در غیر این صورت، از آنجلینا جولی خواهد خواست که در دنباله فیلم پرفروش سال 2008 «تحت تعقیب» بازی کند.

 

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است