خواستگارتان را از روی لباسش بشناسید

نویسنده 

قبل از آنكه قرار عروسي را نهايي كنيد از خواستگارتان بخواهيد كمد لباس هايش را به شما نشان دهد. گاهي آدم ها همان چيزي هستند كه مي پوشند و گاهي هم آن چيزي را مي پوشند كه مي خواهند باشند.

بررسي ها نشان مي دهد كه لباس آدم ها، نه تنها رازهاي شخصيت شان را آشكار مي كند، بلكه آرزوها، شيوه كار كردن يا ميزان احساساتي بودن شان را هم روشن مي كند. اگر مي خواهيد خواستگارتان را بهتر بشناسيد، بهتر است گذشته از نگاه كردن به لباس هايش، سري به كمد لباسش بزنيد، چون سليقه، شيوه خريدن لباس و نوع نگهداري آن، مي تواند رازهاي پنهان شخصيتش را فاش كند.


لباس مارك دار مي پوشد؟

اگر هميشه از برندهاي خاصي لباس مي خرد و حاضر نيست لباس بدون ماركي كه همان زيبايي را دارد، بخرد...

مردي كه با لباس هاي مارك دار به خواستگاري شما مي آيد، مي خواهد همه را متوجه شرايط خوب مالي اش كند. اين مرد به شما مي گويد كه از وضعيت اقتصادي خوبي برخوردار است و مي تواند رفاه شما را تضمين كند. چنين مردي دوست دارد پول هاي توي جيبش را به نمايش بگذارد و به همه اثبات كند كه در شرايط خوبي زندگي مي كند. اما اگر ميانه اي با لباس هاي مارك دار ندارد، احتمالاً اعتماد به نفس بالايي دارد و به اطرافيانش ياد مي دهد كه به شخصيت او و نه به لباس هايش احترام بگذارند. گرچه شما نمي توانيد در ميان مردهايي كه لباس ساده و ارزان مي خرند، افراد جاه طلب زيادي را پيدا كنيد، اما لااقل مي توانيد اميد داشته باشيد كه با آدم هاي توانا و با اعتماد به نفسي روبرو هستيد.

لباس كار و مهماني اش يكي است؟

اگر با لباس فرم كار بيرون مي رود و حتي در مهماني كفش هاي اداره اش را مي پوشد...

مردي كه لباس كار و مهماني اش يكي است، شلخته و بي انضباط نيست. چنين مردي خودش را به واسطه شغلش معرفي مي كند و معتقد است كه تمام موفقيت هاي زندگي اش را مديون كاري است كه انجام مي دهد. اگر با چنين مردي ازدواج كنيد، نمي توانيد انتظار داشته باشيد كه به هر بهانه اي از كارش مرخصي بگيرد يا به دليل نياز شما به تفريح، از كارش صرف نظر كند، چون او عاشق كار كردن است و دوست دارد حتي روزهاي تعطيلش را در محيط كار بگذراند. احتمالاً همكاران او، به توانايي و تعهدش اعتماد دارند و اغلب پست هاي حساسي كه نياز به پيگيري و دقت زياد دارد و را به او مي سپارند.

آرزوهاي بزرگي در سر دارد

اگر لباس هاي سليقه روز مي پوشد و در هر فصل، لباسي مناسب آن را انتخاب مي كند...

براي چند لحظه هم كه شده، توصيه قديمي ها را دور بريزيد. مردهاي كهنه پوشي كه ميانه اي با خريد كردن ندارند، هميشه نمي توانند همسري ايده آل براي شما باشند. گرچه آنها مردهايي سازگار و پول جمع كن هستند كه ميانه اي با چشم و هم چشمي ندارند، اما پژوهش ها نشان مي دهد كه اين مردها خودشان را كمتر از آنچه هستند، مي بينند و ميلي به درخشيدن در چشم ديگران ندارند. پس اگر به دنبال همسري جاه طلب مي گرديد كه عاشق پيشرفت كردن باشد و روياهاي بزرگي در سر داشته باشد، مردي را انتخاب كنيد كه هميشه آراسته و مطابق سليقه روز مي پوشد و هر وقت به او پيشنهاد پاساژ گردي و خريد بدهيد با اشتياق پيشنهاد شما را مي پذيرد. مردي كه آرزوهاي بزرگي در سر دارد و گمان مي كند توان رسيدن به آنها را دارد، در انتخاب لباس هايش دقت زيادي به خرج مي دهد. چنين مردي هرگز در فصل تابستان شلواري كه در فصل بهار مي پوشيده را به پا نمي كند و كت پاييزه اش را زمستان ها به تن نمي كند.

موفق و محافظه كار

اگر كت و شلوار و كفش برق افتاده مي پوشد و كمربند يا كيفو كفشش را ست مي كند...

مي گويند مردهاي موفق را از روي لباس هايشان مي توان شناخت. بررسي ها مي گويند مردهايي كه پيراهن، كت و كمربند هماهنگي مي پوشند، اغلب در كارشان هم موفق هستند. از طرف ديگر، برخي از آدم هاي موفق هم سراغ تيپ هاي كلاسيك مي روند. پس اگر دنبال مردي مي گرديد كه در كارش موقعيت شايسته اي داشته باشد، همسرتان را از ميان تي شرت و شلوار جين پوش ها انتخاب نكنيد چنين مردي را احتمالاً در ميان كت و شلوار پوش هاي مرتب مي توانيد پيدا كنيد. گرچه مردي كه سراغ اين لباس ها مي رود براي شأن شغلي و اجتماعي ارزش بالايي قائل است، اما احتمالاً فردي محتاط و حتي محافظه كار است و ترجيح مي دهد با لباس هايي كه مورد پذيرش اغلب آدم هاست، در جمع هاي ناآشنا حاضر شود تا مورد قضاوت منفي ديگران قرار نگيرد.

خاطراتش را هرگز فراموش نمي كند

اگر در كمد لباسش، كت و شلوارهاي ۱۰ سال پيش را هم مي بينيد و كفش هاي پاره اش را هم دور نمي ريزد...

قبل از آنكه قرار عروسي را نهايي كنيد از خواستگارتان بخواهيد كمد لباس هايش را به شما نشان دهد. اگر با كمدي شلوغ طرف هستيد كه حتي لباس هاي از مد افتاده، قديمي و پاره در آن نگهداري مي شود، بدانيد كه همسر آينده شما با خاطراتش زنده است. چنين فردي به آساني هيچ چيز را فراموش نمي كند و جزءجزء گذشته اش را در ذهن و زندگي خود نگه مي دارد. مردي كه از لباس هاي كهنه اش هم نمي گذرد، به شدت عاطفي است. پس گمان نكنيد كه با رفتن شما از زندگي اش، خاطرات اين دوره نامزدي را از ياد مي برد. گرچه در صورت ازدواج با چنين مردي، شما از نعمت داشتن همسري مهربان كه آسان شما را آزرده نمي كند بهرمنديد، اما يادتان نرود كه اگر او را برنجانيد، نمي توانيد آثارش را به راحتي از ذهن او پاك كنيد.

مردي كه مي خواهد پيرتر يا جوان تر باشد

اگر در دهه پنجم زندگي اش تي شرت كوتاه و جين مي پوشد، اگر در دهه سوم زندگي اش كت و شلوار و كفش براق مي پوشد...

اگر خواستگار شما لباس هايي كه مناسب سنش هست را نمي پوشد، اين انتخاب را پاي بد سليقگي او نگذاريد. چنين مردي كاملاً آگاهانه لباس هايش را انتخاب مي كند و دوست دارد به شما و ديگران ثابت كند كه جوان تر يا پيرتر از آن كسي است كه شناسنامه اش نشان مي دهد. اگر او لباس هاي پيرمردها را مي پوشد، احتمالاً با مردي طرف هستيد كه عاشق نصيحت كردن است و با تفريحات پرهيجان ميانه اي ندارد و اگر لباس هايي كه مناسب جوان ترهاست را به تن مي كند، قطعاً گمان مي كند هنوز انرژي و توانايي زيادي را در خود دارد. مردهايي كه لباس مسن ترها را مي پوشند، دوست دارند در چشم ديگران عاقل تر جلوه كنند و توانايي هايشان به دليل كم سن و سالي ناديده گرفته نشود.

منبع:سيب سبز

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۴ اکتبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است