از ازدواج تا فوت بهنام صفوی

23 ارديبهشت 1398
نویسنده 

بهنام صفوی 15 تیر 1362 در شیراز به دنیا آمد. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی عمران بود اما از شیراز به تهران آمد و از نواختن کیبورد به خوانندگی رسید.

بیجی کلوب: البته که از 7 سالگی موسیقی را با نواختن کیبورد و پیانو آغاز کرد و تا 16 سالگی در شهر ماهشر خوزستان زندگی می کرد. چون امکانات مناسب برای آموزش موسیقی نبود، پیانو و سازهای کوبه‌ ای را خود آموز یاد گرفت. 

نخستین آلبومم را با نام عشق من باش در سال 1388 منتشر کرد. او در مصاحبه گفته بود: «فکر می کنم یکی از اتفاقات مهم زندگی هر انسانی ازدواج است و هیچ ارتباطی هم به جلوگیری از پیشرفت کاری ندارد. اتفاقاً خیلی از مواقع به پیشرفت و رشد انسان کمک می کند. ازدواج یک مرحله جدید در زندگی است و فکر می کنم می تواند به عنوان موتور محرک زندگی عمل کند. من برنامه ریزی و تصمیمی برای ازدواج نداشتم و همه چیز با خواست خدا پیش آمد، انتخاب خودم بود و خانواده عزیزم هم به انتخاب من احترام گذاشتند و من را حمایت کردند.»

 این زوج آذر 1395 صاحب یک فرزند پسر بنام سام شده بودند. اما بهنام صفوی از سال 1392 وقتی 30 ساله شد از تومور مغزی اش با خبر شد. پیشرفت این بیماری در 29 تیر 1394 منجبر به یک عمل جراحی سخت شد و چند سالی است دوره های پرتو درمانی و شیمی درمانی ادامه داشت. سال 96 با شدت گرفتن دوباره بیماری این بار برای درمان به بیمارستان تخصصی INI هانوفر آلمان رفت و توسط پرفسور سمیعی دوباره عمل جراحی شد.

اما بهنام صفوی بعد از 4 ساله جدال با تومور مغزی در نهایت صبح 23 اردیبهشت 1398 در 36 سالگی در بیمارستان اصفهان درگذشت. روحش شاد و یادش گرامی.

 

پاسخ او به چند سوال کوتاه: 

  • خوانندگی : عشق من
  • عشق : زیباترین کلمه
  • خانواده : تمام روح زندگی من
  • سرطان : یک دوست
  • امید : شرط اول زندگی
  • شهرت : بسیار تیز و برنده اما خوب
  • منبع خبر: وبگردی بیجی نیوز

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است