جشن ازدواج در سیل

31 فروردين 1398
نویسنده 

بعد از ازدواج یک زوج از توابع سوسنگرد در میان سیل که ایسنا منتشر کرد حالا یک زوج هم در اهواز ازدواج شان را در سیل جشن گرفتند.

یک زوج جوان در روستای سبهانیه از توابع شهرستان سوسنگرد مراسم آغاز زندگی مشترک خود را روی سیلاب و پشت سیل بندها برگزار کردند.عصر روز سه شنبه، ۲۷ فروردین امسال اهالی روستای سبهانیه در سوسنگرد با حضور در کنار سیل بندی که خودشان حدود ۱۵ روز برای ساخت و نگهداری اش تلاش کرده بودند، حاضر شده، مراسم ازدواج زوجی از اهالی این روستا را برگزار کردند. «اعلاء چنانی» و همسرش با یک فروند قایق به روی آب های پشت سیل بند روستای شان رفتند و مراسم خطبه عقد و ازدواج شان بر روی قایق برگزار شد و اهالی روستا نیز با ایستادن بر بالای سیل بندها در این مراسم حضور داشتند.امدادگرانی از آتش نشانی تهران، راهداری و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این مراسم حضور داشتند و سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز که به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شده، جزو میهمانان ویژه این مراسم بود که بسیاری از اهالی و ساکنان از جمله عروس و داماد اقدام به ثبت عکس یادگاری با او کردند.نکته قابل توجه دیگر این است که اکثر جوانان حاضر در این مراسم که به رقص و پایکوبی پرداختند، طی ۱۵ روز گذشته مشغول ساخت سیل بند و نگهداری از آن بودند و داماد نیز در ساخت سیل بند مشارکت داشت. از این رو بسیاری از اهالی این مراسم ازدواج را شادمانی حفاظت از روستا در برابر سیلاب نیز تعبیر می کردند و همین امر باعث شادی مضاعف در این مراسم شد.دو زوج سیل زده خوزستانی ساکن منطقه گلدشت اهواز برگزار شد.

اما به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دو زوج سیل زده خوزستانی ساکن منطقه گلدشت اهواز با همکاری شهرداری اهواز، هلال احمر و بهزیستی در سالن ورزشی خانه والیبال اهواز برگزار شد. فیلم این مراسم را ببینید.

  • منبع خبر: ایسنا / شبکه خبر

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۶ اکتبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است