خرید از دیجی کالا، جایزه از بیجی کلوب

11 دی 1397
نویسنده 

کاربران وفادار بیجی کلوب (تخفیفیاب ازدواج و لوازم زندگی) بیجی کلوب عضو سیستم همکاری در فروش دیجی کالا شده است و خدمات ویژه ای برای شما دارد.

در این طرح، خدمات ویژه ای برای کاربران وفادار خود در نظر گرفته است. بر این اساس، کاربرانی که از طریق فروشگاه وبسایت بیجی کلوب وارد سایت دیجی کالا شده و خرید کنند، می‌توانند در قرعه کشی ویژه کاربران بیجی کلوب شرکت کرده و از جوایز نقدی و غیرنقدی به قید قرعه بهره مند شوند.‌

 

در هر صورت سود می برید

دقت داشته باشید که شما به هر حال مانند همیشه به طور مستقیم از فروشگاه دیجی کالا خرید خواهید کرد. تنها تفاوت این است که اگر از طریق لینک های سایت بیجی کلوب وارد دیجی کالا شوید و خرید انجام دهید می توانید در قرعه کشی کاربران وفادار بیجی کلوب هم شرکت کنید. این یک خدمت ویژه برای کاربران وبسایت بیجی کلوب است.

 

امتیاز شما چقدر است؟

هر 100.000 تومان خرید از دیجی کالا یک امتیاز دارد. یعنی اگر شما مثلا یک گوشی تلفن همراه 10 میلیون تومانی خرید کنید 10000 امتیاز کسب می کنید و احتمال برنده شدن شما در قرعه کشی 100 میشود.

 

جوایز چیست؟

 

طراحی وبسایت یا فروشگاه اینترنتی مناسب شغل شما به ارزش تقریبی 2 میلیون تومان

بازگشت 10 درصد از کل مبلغ خرید سالانه شما که از طریق لینک های بیجی کلوب، از فروشگاه دیجی کالا انجام داده باشید.

 

روش خرید برای شرکت در قرعه کشی

وارد منوی بالای سایت (منوی فروشگاه بیجی) شوید. لینک مورد نظر را انتخاب کنید و با کلیک روی آن وارد سایت دیجی کالا شده و خرید را انجام دهید. دقت داشته باشید که از هر منو فقط محصولات موجود در همان منو را باید خرید کنید. مثلا اگر وارد منوی پوشاک مردانه شدید باید از لیست پوشاک مردانه خرید کنید. اگر پس از اینکه از منوی پوشاک مردانه وارد سایت دیجی کالا شدید خواستید پوشاک زنانه یا ... خرید کنید باید برگردید به سایت بیجی کلوب و از همان منوی فروشگاه بیجی وارد منوی پوشاک زنانه یا ... شوید تا بتوانید در قرعه کشی بزرگ کاربران وفادار بیجی کلوب شرکت کنید.

 

ارسال فاکتور خرید

برای شرکت در قرعه کشی لازم است پس از عضویت در بیجی کلوب، تصویر فاکتور خرید خود را از طریق تلگرام یا تماس با ما برای ما ارسال کنید.

 

حرف آخر

تکرار می کنیم که شما به هر حال از دیجی کالا به شکل مستقیم خرید خواهید کرد و این خدمات برای کاربران وفادار وبسایت بیجی کلوب است و امکان بهره مندی شما از طرح ویژه بیجی کلوب را به دست می آورید.

 

از دیجی کالا خرید کنید از بیجی کلوب جایزه بگیرید!!

 

 

  • منبع خبر: بیجی کلووب

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۴ اکتبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است