دانستنی‌های زندگی

روایتی از جشن عروسی دختر رئیس‌جمهور

02 فروردين 1398
نویسنده 

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: «مراسم جشن عروسی دختر رئیس‌جمهور عصر یک روز تابستان‌ سال ۹۷ برگزار شد، پذیرایی مراسم هم بسیار ساده و معمولی بود، بدون شام.»

بیجی نیوز: حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی درباره روایت خود از جشن ازدواج دختر رئیس‌جمهور به خبرآنلاین گفت: «مطلع شدیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی دختر سومش را می‌خواهد به خانه بخت بفرستد. من هم به‌عنوان دوست قدیمی دعوت شدم. وقتی شرکت کردم دیدم تعدادی  در قسمت آقایان برای حضور در این مراسم جشن عروسی دعوت شده‌اند.»

وی با بیان این‌که مراسم جشن عروسی دختر رئیس‌جمهور عصر یک روز تابستان ‌سال ۹۷ برگزار شد، افزود: «پذیرایی مراسم هم بسیار ساده و معمولی شامل میوه، شیرینی، شربت و بستنی بود، بدون شام. داماد اینها را تهیه کرده بود.»
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران درباره شخصیت‌های سیاسی مدعو در این مراسم نیز یادآور شد: «افرادی همچون معاون اول، مسئول بنیاد شهید، دکتر ظریف و عده‌ای از روحانیون نزدیک حضور داشتند. شاید همه مراسم دو ساعت بیشتر نبود. هیچ خواننده، گوینده یا مداحی هم نداشت. ما هم در این مدت نشستیم و گفت‌وگو کردیم، بعد هم که مراسم به پایان رسید  به خانه برگشتیم.»

او درباره این موضوع که رهبر معظم انقلاب توصیه داشتند رئیس‌جمهوری وصف مراسم ازدواج دخترش را برای مردم بازگوید، بیان کرد: «من هم این خبر را شنیده‌ام.»

  • منبع خبر: شهروند

آخرین آگهی‌های ثبت شده

رپرتاژ آگهی‌ها

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
سه شنبه, ۱۸ جون ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است