دانستنی‌های زندگی

درباره پرو لباس عروس بدانید

21 اسفند 1397
نویسنده 

نکات ضروری برای پرو لباس عروس برای انتخاب لباس عروس همواره لازم است لباس عروس ایده‌آل را پرو کنید و مدل آن را در تن بررسی کنید.

بیجی نیوز (اخبار ازدواج) به نقل از مدآنلاین: در واقع پرو لباس عروس و انتخاب مدل مناسب یک مرحله مهم در مقدمات مراسم عروسی‌تان است. اگر بخواهید لباس عروس خود را بخرید و یا قصد داشته باشید تا از لباس عروسی اجاره‌ای استفاده کنید می‌بایست آن را پرو کرده و با دقت آن را بررسی کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های لباس عروس راحتی آن است. بسیار مهم است لباسی که در شب مراسم عروسی‌تان می‌پوشید راحت باشد و در آن احساس راحتی کنید. بنابراین در هنگام مراجعه به مزون‌های عروس نکات مهمی که در ادامه گفته می‌شود را در نظر داشته باشید.

ممکن است به دلیل استرس انتخاب لباس عروس بعضی از دختر خانم‌ها تمایل به خوردن غذا به خصوص صبحانه را نداشته باشد. حتما قبل از اینکه به مزون عروس جهت انتخاب لباس عروس‌تان بروید صبحانه و غذای کافی میل کنید.
صبحانه نخوردن و گرسنه بودن ممکن است حجم شکم و اندام‌تان را کوچک‌تر از حالت طبیعی نشان دهد بخصوص اگر از عروس‌هایی هستید که مقداری شکم دارید در هنگام پرو لباس عروس اندازه واقعی بدن‌تان مشخص نیست. به نوشته تالارنت، در صورتی که لباسی مناسب با اندام‌تان می‌خواهید به این نکته دقت کنید. همچنین به میزان خورد و خوراک‌تان توجه کنید تا قبل از مراسم عروسی‌تان دچار اضافه وزن و یا کمبود وزن نشوید.

وجود همراه می‌تواند به انتخاب لباس و مدل آن در تن شما کمک کند. معمولا مزون‌های لباس عروس از آمدن همراه استقبال می‌کنند. اما اگر تعداد همراهان شما بیش از حد باشد اختلاف سلیقه در انتخاب و مدل آن بوجود می‌آید و این می‌تواند انتخاب شما را سخت و با تردید کند. همچنین کسانی را جهت همراهی انتخاب کنید که سلیقه آنها را قبول داشته باشید و با روحیات و ذهنیت آنها به شما نزدیک باشد.

 

همراه داشتن لوازم آرایشی

خرید یا پرو لباس عروس چیزی نیست که همه روزه در زندگی هر کس رخ دهد. پس هنگام خرید یا اجاره لباس عروس مقداری لوازم آرایش همراه‌تان باشد تا در هنگام پرو لباس مورد نظر مقداری رنگ و لعاب به خودتان بدهید. به این ترتیب می‌‌توانید ترکیبی از خودتان در لباس عروس و شب عروسی‌تان ببینید و تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهید.

 

اندازه کفش در پرو لباس بسیار مهم است

وقتی که قصد خرید لباس عروس را دارید لازم است لباسی انتخاب کنید که از نظر قد هم مناسب اندام شما باشد. سعی کنید که کفش عروسی‌تان را قبلا تهیه کرده و همراه خود داشته باشید. به این ترتیب فروشنده و یا خیاط لباس شما می‌تواند اندازه درست دامن و پایین تنه شما را به خوبی بداند و از نحوه قرار گرفتن دامنه لباس‌تان آگاه شود و شما نیز شکل کلی را ببینید.
به پرو لباس عروس‌های مختلف توجه داشته باشید فقط یکبار لباس عروس را می‌توانید به تن کنید. سعی کنید که لباس عروس‌های مختلف را پرو کنید. چراکه ممکن است لباس عروسی را نمی‌پسندید در تن و اندام شما بسیار زیبا جلوه کند و کاملا مناسب اندام و سلیقه شما باشد.

 

نکاتی درباره پرو لباس عروس

  • منبع خبر: مدآنلاین

نظر کاربران

عضویت در خبرنامه تخفیفیاب بیجی کلوب

کاربر عزیز ثبت نام فقط 8 ثانیه زمان می برد

کدهای تخفیف محصولات برایتان ارسال می شود

تخفیفیاب+نیازمندی ها

آگهی های ویژه و فوری

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

پنجشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
پنجشنبه, ۲۳ می ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است