ازدواج امیرحسین صدیق با باران خوش اندام

15 بهمن 1397
نویسنده 

امیرحسین صدیق، بازیگر نقش آقای پدر زی زی گولو چند روز پیش ازدواجش با باران خوش اندام را با انتشار عکسی در اینستاگرام اعلام کرد.

.بیجی نیوز: صدیق بازیگر 47 ساله سینما و تلویزیون با باران خوش اندام، شاعر و ترانه سرا ازدواج کرد. امیرحسین قبلا برخی از اشعار این شاعر را به صورت دکلمه خوانده بود. مرضیه برومند در مراسم عقد آنها حاضر بوده و با انتشار عکسی از خودش و تازه عروس و داماد، ازدواج آن‌ها را تبریک گفت. خانم برومند زیر این عکس نوشت: «امروز به میمنت و مبارکی، عقدکنون امیرحسین عزیزم بود با یه دختر نازنین به نام باران، ببینین چقدر به هم میان». امیرحسین صدیق در طول سال‌های بازیگری اش بیشتر در کار‌های مرضیه برومند درخشیده و همچنان ارتباط نزدیکی با وی دارد.

 

کوچ به روستا
امیرحسین صدیق چند سال قبل خانه‌ای در یکی از روستا‌های اطراف تهران ساخت و با مادرش در آن جا ساکن شدند. این بازیگر در مصاحبه‌ای گفته وقتی که ۳۰ ساله اش شده تصمیم گرفته در ۴۰ سالگی خود دیگر در تهران زندگی نکند. به همین دلیل با هزار زحمت خانه‌ای در یک روستا ساخته و  با مادرش به آن جا مهاجرت کرده است.

امیرحسن صدیق که از ترافیک، آلودگی و شلوغی تهران به روستا پناه برده، بخش مهمی از دل مشغولی اش در آن جا مجسمه سازی، نقاشی و ادبیات بوده است. او و حمید جبلی با یکی دیگر از دوستانش هر هفته دور هم جمع می‌شوند و کار مجسمه سازی می‌کنند.

 

شعری را که خوش اندام 2 سال پیش برای تولد صدیق خواند را گوش کنید

  • منبع خبر: وبگردی بیجی نیوز

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۴ اکتبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است