دانستنی‌های زندگی

زن باهوش عمرتان را زیاد می کند

13 بهمن 1397
نویسنده 

اگر با زنان باهوش ازدواج کنید عمر طولانی تری خواهید داشت؛ این موضوع یک تحقیق و پژوهش علمی است و دلایل آن در زیر آمده است.

بیجی نیوز به نقل از اطلاعات: زنانی که دارای تحصیلات بالاتر هستند بیش از دیگر زنان از رژیم های غذایی سالم، درمان های پزشکی و رعایت نکات بهداشتی مطلع هستند و به همین دلیل می توانند کیفیت زندگی همسر و فرزندان خود را به طور قابل توجهی بهبود ببخشند. این زنان برای خود و همسران شان برنامه غذایی خوبی تدارک می بینند و بیشتر مراقب عاداتی هستند که باعث به خطر افتادن سلامت می شود. در این تحقیق که روی بیش از 1/5 میلیون نفر صورت گرفته مشخص شد میزان تحصیلات زنان بسیار بیشتر از مردان روی کیفیت زندگی و داشتن عمر طولانی تر موثر است.
زنان به طور سنتی بیش از مردان وظایف خانه و خانواده را به دوش می کشند و به همین دلیل میزان تحصیلات زنان بیشتر از مردان روی کیفیت زندگی موثر است. برای مثال در صورتی که زنان اطلاعات کافی در مورد مواد غذایی و خواص آن داشته باشند می توانند رژیم غذایی سالم تری برای خانواده خود فراهم کنند و به این ترتیب به سلامت اعضای خانواده کمک کنند.
زنانی که تحصیلات بالاتری دارند همچنین اطلاعات کامل تری در مورد داروها و مسائل بهداشتی دارند می تواند کمک بسیار موثری به پیشگیری از بیماری ها در میان اعضای خانواده کند.

  • منبع خبر: اطلاعات

آخرین آگهی‌های ثبت شده

رپرتاژ آگهی‌ها

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

پنجشنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
پنجشنبه, ۲۲ آگوست ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است