راه اندازی پاتوق ازدواج در اصفهان

26 دی 1397
نویسنده 

برگزاری سلسله نشست‌های "پاتوق ازدواج" در شهر اصفهان تلاش می‌کند تا شاید بتواند فرآیندی برای تصمیم‌گیری درست و بهتر در ازدواج در اختیار نسل جوان قرار دهد.

به گزارش بیجی کلوب به نقل از خبرگزاری برنا، مرتضی رشیدی در مورد برگزاری این برنامه اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مولفه‌های تأثیرگذار در ازدواج، مقدمات آن شامل شناخت و تصمیم‌گیری درباره گزینه‌های ازدواج است و این دغدغه، مرکز تخصصی خانواده معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان را بر آن داشت تا برنامه‌ای با موضوع آموزش‌های پیش از ازدواج برگزار کند.

وی به دعوت از شاهین فرهنگ به عنوان یکی از کارشناسان شناخته‌شده کشور در زمینه ازدواج و خانواده برای اجرای این برنامه اشاره کرد و افزود: این کارشناس در 8 جلسه به تبیین موضوع مقدمات ازدواج می‌پردازد که امیدوارم این سلسله نشست‌ها بتواند فرآیندی برای تصمیم‌گیری درست و بهتر در ازدواج در اختیار نسل جوان قرار دهد.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: به واسطه اهمیت موضوع آموزش‌های پیش از ازدواج و استقبال شهروندان از این دست برنامه‌ها، تلاش کردیم برنامه‌ای متفاوت و بهتر از شیوه‌های معمول گذشته برگزار کنیم که در همین راستا برای این منظور تسهیلاتی در نظر گرفته و ثبت‌نام در برنامه پاتوق خانواده با دریافت مبلغ ناچیزی از شهروندان انجام می‌شود.

رشیدی درباره تمرکز معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بر برگزاری برنامه‌هایی با موضوع ازدواج و خانواده گفت: خانواده به عنوان اصلی‌ترین و محوری‌ترین نهاد اجتماعی در شکل‌گیری رفتارها و هنجارهای اجتماعی بسیار تأثیرگذار است و به همین دلیل تلاش داریم برنامه‌هایی متناسب با تمام اعضای خانواده شامل پدر، مادر، فرزندان و حتی سالمندان طراحی و اجرا کنیم.

وی در ادامه افزود: سلسله نشست‌های مشاوره‌ای "پاتوق ازدواج" از اول بهمن تا 20 اسفندماه سال جاری به همت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 14 تا 18 با حضور دکتر شاهین فرهنگ در سالن بزرگ کوثر واقع در سه‌راه حکیم نظامی، مجموعه 22 بهمن برگزار خواهد شد که علاقمندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به درگاه اینترنتی gisheh8.com مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 8 تا 18 با شماره تلفن 09034344754 تماس حاصل کنند.

 

این هم یک اقدام مهم: تاسیس مدرسه همسریابی

  • منبع خبر: برنا

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۴ اکتبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است