داماد گوش برادرزن را گاز گرفت و کند

02 دی 1397
نویسنده 

داماد و برادرزن با هم درگیر شدند و آقای داماد با دندان گوش برادر زنش را کند. به خاطر همین کار، از او شکایت شده و در زندان به سر می برد.

بیجی کلوب به نقل از میزان: در اقدامی هولناک داماد خشن با دندان گوش برادر همسرش را کند و او با قتل تهدید کرده است. برادر عروس تهرانی عنوان کرده است که به محض اینکه مطلع شده بود که خواهرش توسط دامادشان مورد ضرب و شتم قرار گفته است به آن جا می رود و با او درگیر می شود. داماد عصبانی هم دلیل این رفتار خود را دخالت بی مورد اعضای خانواده همسرش در زندگی آن ها عنوان کرده است. در ادامه جزئیات درگیری داماد و برادر زن را در نیک صالحی بخوانید.

 

اقدام عجیب داماد با برادر عروس تهرانی

سرهنگ علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: روز سه شنبه ۲۷ آذر ماه سال جاری پرونده‌ای از کلانتری ۱۰۶ نامجو به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن شکات پرونده عنوان کرده بودند دامادشان به نام “جعفر”۳۲ ساله آنها را به قتل تهدید کرده است .

بدین ترتیب پرونده مقدماتی با موضوع “تهدید به ارتکاب جنایت” به دستور بازپرش شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران در اختیار ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

کارآگاهان در همان تحقیقات ابتدایی مشخص شد متهم در یک نزاع و درگیری با ۲ برادرزنش اقدام به کندن گوش چپ یکی از آنها کرده و پس از آن همسر و اعضای خانواده ی همسرش را به قتل تهدید کرده است .

برادرزن متهم پرونده در خصوص شب درگیری به کارآگاهان گفت : ” روز ۲۴ مهرماه سال جاری خواهرم با من و برادرم تماس گرفت و عنوان کرد که همسرش ( جعفر ) او را مورد ضرب و شتم قرار داده است که به حمایت از خواهرمان به خانه شان رفتیم .

وی افزود: داخل خانه با جعفر درگیر شدیم که ناگهان جعفر با دندان اقدام به گرفتن گوش سمت چپ من کرد و آنچنان با دندان فشار داد که گوش من کامل کنده شد و پس از آن جعفر فراری شد و در این مدت در تماس های مکرر تلفنی ، خواهرم و همه ما را تهدید به قتل می کند ” .

کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که جعفر پس از نزاع و درگیری با اعضای خانواده همسرش مدتی از تهران متواری شده و پس از چند روز مجددا به تهران آمده است .

در ادامه مخفیگاه جعفر در خانه یکی از دوستانش در بلوار فردوس شناسایی ، ساعت ۱۱ روز جمعه ۳۰ آذر ماه سال جاری دستگیر شد.

 

اظهارات متهم

متهم پس از انتقال به اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” نزدیک به ۱۰ سال که با همسرم ازدواج کردم تا اینکه حدود ۲ ماه پیش و به اصرار اعضای خانواده همسرم به تهران آمدیم و از آن زمان به بعد دخالت های اعضای خانواده زنم زمینه آغاز اختلافات من و همسرم شد تا اینکه روز سه شنبه با همسرم درگیری شدیدی پیدا کردم و او بلافاصله به برادرانش زنگ زد و آنها نیز به خانه ما آمدند که در ادامه باهم درگیر شدیم که در یک لحظه از شدت عصبانیت با دندان گوش برادرزنم را کندم.

بنا به این گزارش، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران ، با اعلام این خبر گفت : “متهم با صدور قرار قانونی شعبه ی اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .”

 

البته بدتر از این ها هم بوده: داماد پدر و برادر زن را به گلوله بست

  • منبع خبر: میزان

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است