ازدواج 3 میلیون دلاری زوج هندی در چین

30 آذر 1397
نویسنده 

پسر و دختر عموهای هندوستانی با ازدواج جنجالی و پرهزینه خود در کشور چین خبرساز شدند. 20 میلیون یوان چین (2.9 میلیون دلار) هزینه این عروسی شد.

بیجی کلوب به نقل از باشگاه خبرنگاران: این زوج‌های هندوستانی در یک جشن عروسی پرهزینه روز پنجشنبه در شهر " کونمینگ "، مرکز استان یون نان با هم ازدواج کردند. بنا به گزارش روزنامه های چین مقدار پولی که برای این جشن هزینه شد 20 میلیون یوان چین (2.9 میلیون دلار) بود. هزینه برگزاری مراسم عروسی توسط "سانجای جاین" ، مدیر شرکت Siddha Group که در این جشن پسر و برادرزاده‌اش داماد بودند، پرداخت شد.

بیش از 600 مهمان در این جشن عروسی حضور داشتند. خانواده‌های عروس و داماد 400 مهماندار از جمله 120 آشپز را برای تهیه غذای مهمانان استخدام کرده بودند. این عروسی در یک عمارت در نزدیکی دریاچه دیانچی برگزار شد و مهمانان در این جشن شاهد هنرنمایی تعدادی هنرمند بودند.

یکی از این زوج‌ها با اشاره به برگزاری این عروسی در کنار دریاچه گفت که هندی‌ها اغلب مراسم ازدواج خود را در کنار دریا یا دریاچه برگزار می کنند. او با تعریف از شهر میزبان این جشن، شهر کونمینگ را بسیار شگفت انگیز توصیف کرد.

گفتنی است؛ " وانگ ژیانگین" یکی از مسئولان محلی استان یون نان چین با استقبال از برگزاری چنین جشن‌هایی در این استان تاکید کرد که میزبانی جشن هندی‌ها فرصت‌های تجاری خوبی برای آنها فراهم خواهد کرد. او گفت : " استان‌های دیگر در تلاش هستند تا خانواده‌های هندوستانی را برای برگزاری جشن‌ها در شهرهای مختلف خود جذب کنند. چنین اتفاقاتی نه تنها موجب رونق جشن‌های محلی می‌شود بلکه برای صنعت گردشگری و همچنین مشارکت تجاری با هندی‌ها بسیار حائز اهمیت است.

 

یک قانون: ممنوعیت عروسی پر زرق و برق در چین

  • منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است