دانستنی‌های زندگی

پلیس آگاهی در جستجوی سارق ماشین عروس

24 آذر 1397
نویسنده 

عروس و داماد اصفهانی از ماشین عروس پیاده شدند و مشغول جشن و پایکوبی بودند که سارقی سوار بر ماشین عروس از محل گریخت و شادی عروسی را از آنها گرفت.

بیجی کلوب (سایت عروس و داماد): خانم جعفری که شب گذشته لباس عروسی بر تن کرده بود، در این باره به خبرنگار برنا می گوید: دیروز پدر شوهرم ماشین خودش را در اختیار ما گذاشت تا به عنوان ماشین عروس از آن استفاده کنیم و به جای آن ماشین من را که یک رانای سفید بود، گرفت تا با آن به جشن بیایند.

وی ادامه می دهد: حدود ساعت 12:30 بعد از نیمه شب بود که به محل برگزاری جشن رسیدیم، با رسیدن ما همه مشغول جشن و پایکوبی بودند و هیچ کس توجهی به خودرو ها نداشت. پدر شوهرم نیز درحالیکه در خودروی من را باز گذاشته بود و سوئیچ هم روی ماشین بود برای جشن به ما ملحق شد.

عروس خانم می افزاید: ناگهان صدای ماشین توجه ما را جلب کرد و متوجه شدیم که شخصی سوار ماشین من شده و با سرعت به حالت دنده عقب از محل فرار می کند، همگی شوکه شده بودیم، انتظار چنین اتفاقی را نداشتیم، دنبالش هم کردیم فایده نداشت و سارق به سرعت گریخت.

جعفری خاطرنشان می کند: در فیلم هایی که داشتیم متوجه شدیم یک شخص موتور سوار سایه به سایه دنبال ما بوده است، به هر حال ما موضوع را به آگاهی اصفهان اطلاع دادیم.

 

این هم: نامه جالب یک دزد به عروس و داماد

 
  • منبع خبر: شریان نیوز

آخرین آگهی‌های ثبت شده

رپرتاژ آگهی‌ها

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
سه شنبه, ۱۸ جون ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است