دانستنی‌های زندگی

تجاوز خانم معلم به پسران دانش آموز

11 آذر 1397
نویسنده 

خانم معلم امریکایی که با شاگردان نوجوان کلاسش رابطه برقرار می کرد و به اتهام تجاوز دادگاهی شده بود پس از مدت کوتاهی حبس آزاد شد.

بیجی کلوب: آلتیک بریانه معلم زن آمریکایی که با شاگردان نوجوان خود رابطه جنسی برقرار می کرده پس از شکایت یکی از قربانیان  لو رفت و با شکایت خانواده ها زندانی و اکنون آزاد شده است. بیشتر پسرهای نوجوان از گفتن اتفاقی که برای آنها در مدرسه افتاده بود خودداری می‌کردند اما دو برادر ۱۶ و ۱۷ ساله با مراجعه به پلیس از این موضوع پرده برداشتند. 

این معلم در بازجویی‌های خود گفته است از این عمل پشیمان نیست! تمامی افرادی که در این مدرسه کار می‌کردند از رابطه‌های نامشروع بریانه با دانش آموزانش باخبر بودند اما پس از به دام افتادن او هرگونه اتهام وارده را رد کردند.مادر این دو فرزند که از حکم تبرئه شدن معلم متجاوز به‌شدت عصبانی شده بود گفت: قرار بود بریانه ۳۰ سال در زندان بماند تا شاید مرهمی باشد بر دل‌هایمان ولی تعجب می‌کنم که چرا در دادگاه تجدیدنظر حکم به تبرئه شدن وی صادرشده است.

دانش‌آموزانی که مورد آزار و اذیت قرارگرفته هم‌اکنون به علت افسردگی حاد در بیمارستان بستری هستند. بحران اخلاقی در سیستم آموزشی آمریکا خبر تازه نیست، پایگاه اینترنتی word net daily در گزارشی جنجالی نام بیش از ۴۰ معلم فاسد که در مدارس خود اقدام به آزار دانش آموزان را کرده‌اند افشا کرده است و خبر از فساد بزرگ اخلاقی در مدارس آمریکا داده است.

 

روابط دیگر معلم و دانش آموزها

همچنین به گزارش ایرانیوز در آخرين مورد از اين دست گزارش‌ها؛ ورلدنت ديلي به ذكر 20 نمونه پرداخته كه از روابط نامشروع و غيرقانوني ميان معلمان زن و شاگردان عموما كم سن و سال آمريكايي حكايت مي‌كند. آمريكا به واقع امروز با بحران اخلاق در سيستم آموزشي مواجه است. متن گزارش ورلدنت ديلي به شرح ذيل است:

استفني جيامبلوكا، نخستين معلم زن در سال 2006 است كه به دليل آزار جنسي و سو رفتار با دانش آموز 12 ساله‌اش،‌ با تكيه بر وجود يك نوار ويدئويي، دستگير و به دادگاه احضار شد.

سخنگوي پليس متايري ايالت لوس‌آنجلس در تماسي با خبرنگاران اعلام كرد: "استفني جيامبلوكا"، معلم 24 ساله مدرسه جي.دي ميسلر در متايري لس‌آنجلس، به دليل آزار و اذيت‌هاي جنسي و سوءرفتارهاي غيراخلاقي كه از دانش آموزان 12 ساله خود داشته، دستگير و براي پيگيري‌هاي بيشتر در مورد جزييات اين پرونده به دادگاه خوانده شده است.

نوار ويديوئي برخوردهاي سوال برانگيز سوءرفتارهاي جنسي "استفني" و شاگرد 12 ساله‌اش يكي از معتبرترين مدارك و شواهدي است كه پليس براي دستگيري وي در اختيار دارد.

"جيامبلوكا"، در كنار "ريان مپس"، پرستار 18 ساله اين نوجوان 12 ساله، فضا و مكان را براي اين رفتار غيراخلاقي آماده كرده بودند.

بر اساس گزارش مفصلي كه در نيو اورلئانز تايمز، از قول پليس به چاپ رسيده‌، "ريان مپس"، به عنوان پرستار اين پسربچه از مدت‌ها پيش با "استفني جيامبلوكا"، مراوداتي داشته و اين آشنايي نسبي باعث شد تا او به راحتي به اين معلم 24 ساله اجازه دهد تا وارد خانه شود.

"استفني" در اعترافات خود ادعا كرده كه از مدت‌ها پيش قصد برقراري رابطه جنسي با دانش آموز خود را داشته است.

"مپس" به محض ورود "استفني" به خانه، دور‌بيني را كه از مد‌ت‌ها پيش در اتاق نشيمن تعبيه كرده‌بود، روشن مي‌كند. معلم و دانش آموزش بعد از وارد شدن به خانه بلافاصله به سمت اتاق شخصي وي مي‌روند.....

هيچ اطلاعاتي در مورد اينكه در فاصله رفت و بازگشت به اتاق نشيمن چه اتفاقي ميان آن دو افتاده، در دست نيست اما آن‌ها پس از مدتي دوباره به اتاق نشيمن يعني جايي كه "مپس"‌ انتظارشان را مي‌كشيد، بازگشتند. "مپس"، قرص آرام بخشي را كه از كيف زن برداشته بود، به نوجوان داد.

 "استفني" سپس با برقراري ارتباط با "مپس"، مقابل شاگردش او را نيز شريك يك رابطه نامشروع كرد. بر اساس اظهارات پليس، "مپس" با كمال ميل در اين برخورد جنسي با اين معلم همدست بوده‌است.

به هرحال پليس درحال حاضر سرگرم بررسي دقيق اين موضوع و همچنين نوار ويدئويي است كه آن به عنوان مدرك محكمه پسند در به دادگاه ارائه شده، است. آمارها و اطلاعات به دست آمده نشان مي‌دهد كه اين مورد نخستين مرتبه‌اي نبوده كه يك معلم با شاگردش ارتباط نامشروع برقرار كرده‌است.

پايگاه اطلاع رساني ورلد نت‌ديلي، برخي از نمونه‌هاي جنجال برانگيز از برخوردها و سوء استفاده‌هاي جنسي كه در رابطه معلم و شاگردي وجود داشته، منتشر كرده كه در زير بخشي از آنها آورده شده‌است.

"آدريانه هاكت": وي به جرم ارتباط نامشروع با دانش آموز 16ساله خود در آپارتمان اجاره‌اي‌اش در هوستون، متهم شناخته شده‌است. "آدريانه"، اين آپارتمان را با نيت فراهم كردن مكاني براي روابط غيرقانوني خود اجاره كرده بود. اين پسر بچه 16 ساله در اعترافات خود، گواهي داده كه به همراه معلمش علاوه بر استعمال دخانيات، استفاده از ماري جوانا و نوشيدن نوشيدني‌هاي الكلي، روابط نامشروع نيز داشته‌است.

"آمبر جنگينز" 31 ساله: در ابتدا تصور مي‌شد كه "جنگينز" به خاطر ارتباط جنسي كه با شاگرد 16 ساله خود داشته، به شدت مجازات شود اما دادگاه با قائل شدن تخفيف در مجازاتش، وي را از مواجه شدن با سختگيري‌هاي غيرقابل تحمل نجات داد. "آمبر"، در اعترافات خود، عنوان كرده بود كه عكس‌هاي برهنه و تحريك كننده از خودش را از طريق Email براي شاگرد سابقش ارسال مي‌كرده‌است. دادگاه بدون اينكه براي وي حكم زندان، در نظر بگيرد بعد از مدتي اتلاف وقت در اعلام گناهكار بودنش، به طور مشروط وي را آزاد كرد.

"آمبر مارشال" 23 ساله: اين زن كه اهل شمال غربي ايالت ايندياناست، ادعا كرده چندين و چند رابطه نامشروع با دانش آموزان خود در دبيرستان هربورن برقرار كرده‌است. وي بعد از مدتي خود را به پليس معرفي كرده و اعتراف كرده كه بهتر از هركسي مي‌داند تمام مراودات غيراخلاقي و ارتباطات جنسي كه با دانش آموزان خود داشته، غير قانوني بوده‌اند.

"آميرا سادي" 30 ساله: "آميرا" در اظهارات خود تاكيد داشته كه به هيچ وجه نمي‌دانسته برخوردهاي جنسي و ارتباطاتش نامناسب و يا ناشايست بوده‌اند. وي مدعي است كه براساس تحقيقات اينترنتي‌اش، موافقت يك فرد 16 ساله براي برقراري ارتباط جنسي دو طرفه، به كل اين مراودات جنبه قانوني و اخلاقي مي‌بخشد.

"امي گايل‌ليلي" 36 ساله: وي كه به عنوان معلم و مربي سافت‌بال در دبيرستان لكانتو، مشغول به كار بوده، به خاطر روابط نامشروع، با يكي از دختران 15 ساله اين مدرسه، گناهكار شناخته شده‌است. قاضي پرونده هم‌جنس‌بازي "ليلي"، او را به سپري كردن زندان محكوم نكرد اما به 2 سال نظارت خانگي و همچنين بيش از 8 سال آزادي مشروط محكوم شد.

"امي مك‌الني" 25 ساله: او نيز به خاطر ارتباطات جنسي نامشروع با دانش‌آموز 18 ساله خود متهم شناخته شد. اين معلم زبان اسپانيايي دبيرستان هربرون، پيش از اين به عنوان بانوي زيبايي تگزاس نيز انتخاب شده بود.

قاضي پرونده وي، او را مستحق سپري كردن زندان ندانست؛ به ويژه آنكه تغيير در برخي قوانين ايالتي تمايل ارتباط‌هاي جنسي، پس از سن 17 سالگي به بعد براي غيرقانوني بودن يا نبودن اين برخوردها را به تصويب رساند.

بر اساس قوانين ايالتي، وجود روابط جنسي ميان معلم و دانش‌آموز حتي اگر دانش‌آموز به سن قانوني رسيده باشد و توافق دو طرفه نيز ميان آن‌ها براي چنين رابطه‌اي وجود داشته باشد، منع شده‌است. چنانچه قرار بود به اين پرونده با سختگيري‌هاي خاص و بر اساس قوانين موجود حكمي داده شود، "امي مك‌الني"، دست كم 20 سال به زندان محكوم مي‌شد.

"آنگلا كامر" 26 ساله: او معلم مدرسه راهنمايي تامپكينسويل، ايالت كنتاكي است. وي در اظهارات خود به عشقي كه ميان وي و دانش آموز 14 ساله‌اش وجود داشت، اعتراف كرده بود. "آنگلا"، پس از اينكه به خاطر ارتباطات جنسي نامشروعي كه با دانش آموزش در مكزيكوسيتي داشت، توسط پليس دستيگر شد، تاكيد كرد قصد داشته با اين نوجوان 14 ساله ازدواج كند.

"آنجلا استيلواگ"، 24 ساله: "آنجلا"، به خاطر ارتباط نامشروع با نوجوان 14 ساله‌اي كه در مدرسه با او آشنا شده بود در آپارتمان شخصي‌اش، متهم شناخته شد. وي در آگوست سال 2004 به خاطر روابط تجاوزگرايانه گناهكار شناخته شد اما در دادگاه تجديدنظر كه در آگوست سال 2006 برگزار شد، تبرئه شد.

"بث ريموند" 31 ساله: او معلم يك مدرسه خصوصي بود كه به خاطر برخوردهاي جنسي چندگانه و تجاوز به شاگردانش در جولاي 2001، به 18 ماه زندان محكوم شد.

"بتاني شريل" 24 ساله: او عروس مدير مدرسه راهنمايي بود كه با ايجاد مزاحمت‌ براي دانش آموز 15 ساله‌اي متهم به سوءرفتار اجتماعي شده‌است. گزارش‌ها نشان مي‌دهد كه "شريل" علاوه بر ارتباط جنسي با اين نوجوان، پيام‌هاي متني را به صورت كد شده براي وي مي‌فرستاده‌است. پس از برملا شدن اين فاجعه اخلاقي، وي كه در مدرسه ابتدايي جفرسون مشغول به كار بود، از سمت خود استعفا داد. دادگاه نيز او را به 90 روز حبس و 2 سال آزادي مشروط محكوم كرد.

"براندلي لين‌گونسالسگ" 27 ساله: وي به عنوان معلم مدرسه هوستون به همراه همسرش در دسامبر 2006، به خاطر تجاوز جنسي به دانش‌آموزان يك مدرسه ابتدايي دستگير شدند. داديارهاي دادگاه رسيدگي به اين پرونده ادعا كرده‌اند كه "گونسالس"، دانش‌آموز مورد نظر، را در يك تئاتر محلي ملاقات كرده و در همان مكان نيز با او مراودات جنسي برقرار كرد، پس از آن نيز در همان تئاتر محلي، با ديگر دانش‌آموزانش ارتباط داشته است.

همسر "براندلي"، نيز به خاطر داشتن ارتباط جنسي با يك دختر نوجوان متهم شد.

"كامئو پتچ" 29 ساله: وي به عنوان معلم‌يار در دبيرستان توئله، مشغول به تدريس بوده اما به خاطر گزارشاتي كه درباره برخوردهاي جنسي با يكي از دانش آموزان 17 ساله‌اش، دستگير شد. او و شاگردش، بعد از گفت‌وگوهاي متعددي كه در يك رستوران با هم داشتند و شماره تلفن‌هايشان رد و بدل كردند و مكان ملاقات‌هايشان را در محلي خارج از دبيرستان تعيين كردند. قاضي پرونده اين معلم 29 ساله، با وجود تمايل فوق‌العاده‌اي كه به زنداني كردن او داشت، نتوانست هيات ژوري را به محكوم كردن وي راضي كند.

"كارون فلايفنگان" 50 ساله: گزارش‌ها حاكي از اين خبر بود كه يك معلم 50 ساله موسيقي با شاگرد 11 ساله‌اش ارتباط جنسي داشته و حتي با پدر اين پسر بچه نيز رابطه نامشروع برقرار كرده بود. پدر اين كودك 11 ساله در اعترافات خود آورده، همان زمانيكه "بيل كلينتون"، رئيس جمهوري سابق آمريكا، با "مونيكا لونيسكي"، در كاخ سفيد مراودات نامشروع داشته، او نيز با "فلانينگان" ارتباط داشته است. دادگاه ايالتي، در فوريه 2006، اين زن را به 5 سال زندان محكوم كرد.

"كاري مك‌كاندس"، 29 ساله: وي كه معلم مطالعات اجتماعي در دبيرستان كولورادو بود در نوامبر 2006 به خاطر ارتباط جنسي با دانش آموز 17 ساله خود در جريان سفرهاي تفريحي مدرسه متهم شناخته و به دليل تجاوز جنسي به 12 سال زندان محكوم شد.

"كتي همينوگائوس" 46 ساله: او به خاطر سوءاستفاده جنسي و تجاوز به دست كم 3 نفر از دانش آموزان خود در مدرسه راهنمايي فرگوسن، متهم شده‌است. او در اظهاراتش به خبرنگاران گفته، با عده‌اي از دوستانش شرايط را براي برقراري ارتباط جنسي با اين دانش آموزان كم سن و سال آماده مي‌كرده‌است.

"سلست امريك" 32 ساله: پليس مدرسه ايالت اوهايو اعلام كرد، يكي از معلمان دبيرستان پس از ترتيب دادن يك ميهماني براي دانش آموزانش، يك نمايش كاملاً مبتذل را نيز نشان داد و در نهايت با عده‌اي از دانش‌آموزانش نيز مراودات نامشروع برقرار كرد. دادستان كل اين زن را محكوم به سوء استفاده رفتاري و جنايت، كرد.

"كريستينا گالاگر" 26 ساله: "كريستينا گالاگر" زني از اهالي جرسي به خاطر سوءرفتار و تجاوز از سوي دادگاه نيوجرسي شمالي محكوم به پرداخت مبلغي بالغ بر يك هزار دلار و ثبت نامش براي تمام عمر در لیست متهمان جنسی كرد. وي نیز در اواخر سال 2004 با يك دانش آموز 17 ساله، ارتباط نامشروع برقرار كرد كه يكي ديگر از شاگردانش شاهد اين صحنه بود و اين موضوع را به مقامات گزارش داد.

"كريستين دورا" 39 ساله: وي در مدرسه نورماندي، در سنت لوئيس مشغول به كار بود. او در دسامبر 2005، با يكي از دانش آموزان 16 ساله‌اش درخانه شخصي‌ خود رابطه نامشروع برقرار كرد كه به همين دليل از مدرسه اخراج شده و براي مدت دو سال تحت نظارت بود.

"كريستين اسكارلت" 36 ساله: "اسكارلت"، به عنوان معلم انگليسي دبيرستان استرونگسويل، در ايالت اوهايو، در نوامبر 2002 با "استيون براديگان"، كاپيتان 17 ساله تيم فوتبال به طور رسمي در سال روز تولد اين پسر ارتباط جنسي و روابط نامشروع برقرار كرد. پس از برملا شدن اين رابطه، "كريستين اسكارلت"، از كار بركنار شد اما هم‌چنان به روابط خود با "براديگال" ادامه داد. جالب اين است كه وي هيچ‌گاه در دادگاه جنايي محاكمه نشد

"دارسي ايسون"، 32 ساله: "دارسي"، معلم انگيسي دبيرستان اليزابت، در دسامبر 2006 به خاطر ارتباط جنسي با يك بازيكن فوتبال 17 ساله يك روز پس از طلاق از همسر سابقش دستگير شد. "ايسون" در اتاق هتل محل اقامتش درحالي‌ با اين نوجوان 17 ساله دستگير شد كه دو فرزند 8 و 4 ساله‌اش در همان اتاق در تخت خواب‌هايشان به خواب رفته بودند.

  • منبع خبر: ایرانیوز

نظر کاربران

عضویت در خبرنامه تخفیفیاب بیجی کلوب

کاربر عزیز ثبت نام فقط 8 ثانیه زمان می برد

کدهای تخفیف محصولات برایتان ارسال می شود

تخفیفیاب+نیازمندی ها

آگهی های ویژه و فوری

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

پنجشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
پنجشنبه, ۲۳ می ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است