دانستنی‌های زندگی

حراج لباس عروس ابریشمی عاج فیلی

01 آذر 1397
نویسنده 

لباس عروس ابریشمی عاج فیلی شارون تیت بازیگر قدیمی امریکا در مراسمی به حراج گذاشته و 56 هزار دلار فروخته شد. این بازیگر 26 ساله زمانی که باردار بود به قتل رسید.

بیجی کلوب: شارون تیت بازیگر Actor آمریکایی بود. تیت پس از نقش آفرینی در فیلم قاتلان بی‌باک خون آشام با رومن پولانسکی ازدواج کرد. شارون‌تیت زمانی زمانی که ۲۶ ساله بوده و هشت و نیم ماهه باردار بود به همراه سه نفر از دوستانش که در منزل او حضور داشتند به قتل Murder رسید. لباس عروسی این بازیگر در حراج لس آنجلس فروخته شد که جزئیاتی درباره ان را در اینجا می‌توانید بخوانید.

لباس عروسی ابریشمی عاج فیلی رنگ شارون تیت همسر به قتل رسیده رومن پولانسکی که در مراسم ازدواج در لندن آن را پوشیده بود، روز شنبه ۱۷ نوامبر در حراجی در لس آنجلس ۵۶ هزار دلار فروخته شد.

شارون تیت ستاره سینما Cinema در دهه ۶۰ میلادی بود که با فیلم کالت “دره عروسک ها” (۱۹۶۷) خیلی زود مشهور شد.

شارون تیت و رومن پولانسکی کارگردان پرآوازه لهستانی در ۲۰ ژانویه ۱۹۶۸ در دفتر ثبت ازدواج چلسی شهر لندن ازدواج کردند.

در جشن ازدواج آنها، افراد مشهوری، چون مایکل کین، کندیس برگن، جوان کالینز و جولیت مالیز حضور داشتند. با این حال این ازدواج ۱۸ ماه بعد با مرگ تراژیک شارون تیت پایان تلخی داشت.

شارون تیت ۲۶ ساله در حالی که باردار بود و انتظار نخستین فرزندش را می‌کشی د. به همراه پنج تن از دوستانش در بورلی هیلز به طرز فجیعی توسط گروه چارلز منسون در ۹ آگوست ۱۹۶۹ به قتل رسید. این اتفاق دستمایه فیلم آینده کوئنتین تارانتینو با نام “روزی روزگاری در هالیوود” شده است.

این هم یک ازدواج متفاوت: تبدیل ازدواج ساده به ازدواج لاکچری

  • منبع خبر: مشهد فوری

آخرین آگهی‌های ثبت شده

رپرتاژ آگهی‌ها

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
سه شنبه, ۱۸ جون ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است