دانستنی‌های زندگی

سرقت مسلحانه توسط عاشق فيلم‌باز

06 مرداد 1397
نویسنده 

جواني كه فيلم هاي پليسي زياد مي ديد با خريد يك اسلحه به تهران آمد و 65 ميليون تومان هم دلار و يورو سرقت كرد. اما چند روز قبل از ازدواج با دختر مورد علاقه اش بازداشت شد. 

بيجي كلوب (سايت عروس و داماد) به نقل از خبرآنلاين: رسیدگی به این پرونده از 28بهمن پارسال به‌دنبال دستبرد سارقان مسلح به یک صرافی در خیابان فردوسی شروع شد. دزدان با شلیک به مرد صراف حدود 65 میلیون تومان، دلار و یورو را به سرقت بردند. سپس خودروی مسروقه‌ای را که زیر پایشان بود رها کردند و با اتوبوس به زادگاهشان گریختند اما پس از یک هفته با تلاش تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پایتخت دستگیر شدند.
 
این دو متهم که پسرعمه، پسردایی هستند صبح دیروز با اتهام سرقت مسلحانه از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور یک مستشار انتقال یافتند و پای میز محاکمه ایستادند.
 
متهم ردیف اول به دستور رئیس دادگاه در جایگاه قرار گرفت و درباره طراحی سناریوی سرقت گفت: «فیلم‌های پلیسی می‌دیدیم. این باعث شد که از شهرستان به تهران بیاییم. چند روز قبل از اینکه به تهران بیاییم یک اسلحه را به قیمت چهار میلیون تومان خریدیم اما چون پول نداشتیم قرار شد که بعد پولش را پرداخت کنیم. در اولین فرصت یک پراید دزدیدیم و به صرافی رفتیم. زمانی که صاحب صرافی به سمتم آمد از ترس شلیک کردم. بعد‌ از سرقت، دلارها را در یک صرافی در خرم آباد به پول تبدیل کردیم. دست به پول‌ها نزدیم چون می‌ترسیدیم لو برویم.»

فرزاد دیگر متهم پرونده درباره انگیزه سرقت گفت: «به خاطر بیکاری و بی‌پولی بود که به فکر سرقت افتادیم. ما حتی سابقه کیفری هم نداریم. قرار بود چند روز بعد از سرقت ازدواج کنم اما خیلی زود غافلگیر و دستگیر شدیم. ما اشتباه کردیم و تقاضای عفو و بخشش داریم. قضات پس از شنیدن اظهارات دو متهم پرونده وارد شور شده و بزودی حکمشان را صادر خواهند کرد.»

  

  • منبع خبر: خبرآنلاين

نظر کاربران

عضویت در خبرنامه تخفیفیاب بیجی کلوب

کاربر عزیز ثبت نام فقط 8 ثانیه زمان می برد

کدهای تخفیف محصولات برایتان ارسال می شود

تخفیفیاب+نیازمندی ها

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

پنجشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸
پنجشنبه, ۲۱ مارس ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است