آموزش‌های ازدواجی برای دختران مدرسه‌ای

22 تیر 1397
نویسنده 

برای دختران مدرسه های استان تهران در بیست و چهارم تیرماه به مناسبت روز ملی دختران، کارگاه های مهارت آموزی پیش از ازدواج برگزار می شود تا با چشم و گوش باز وارد زندگی مشترک شوند.

به گزارش بیجی کلوب (سایت عروس و داماد) به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، رضا گل محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران هدف از این کارگاه ها را که با مشارکت مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد، گامی برای فرهنگ سازی به لزوم دانش افزایی جوانان به مقوله ازدواج و تشکیل خانواده و همچنین لزوم مشورت گرفتن از متخصصین این امر دانست.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برای اینکه سهم خود در کاهش آسیب طلاق را انجام دهد تا آخر امسال اجرای کارگاه های قبل، حین و بعد از ازدواج را ادامه خواهد داد و در انجام این امر، به توزیع عادلانه این فرصت آموزشی در تمامی شهرستان ها و روستاهای استان توجه خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه گفت: ما رویکرد کمی گرایی صرف در برگزاری چنین کارگاه هایی نداریم و کیفیت آموزش های ارائه شده برایمان مهم است. همان گونه که در اجرای دوره های تربیت مربی ازدواج و خانواده که میزبان متقاضیان شرکت در این دوره ها از تمام کشور هستیم، کیفیت تدریس مدرسان دوره را کنترل کرده و همین امر موجب رضایت شرکت کنندگان و تقاضای مضاعف برای تدوام برگزاری دوره برای معرفی شدگان سایر دستگاه ها از قبیل دانشگاه علوم پزشکی، آموزش و پرورش و فاتب شده است.

امید است که این آموزش ها در تمام مدارس کشور و به دور از برنامه های صرفا مناسبتی برگزار شود. این قبیل آموزش ها آنقدر اهمیت دارد  که در ژاپن مدرسه ای برای آموزش های اینچنینی و انتخاب همسر مناسب راه اندازی شده است.

  • منبع خبر: پانا

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۸ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است