نکات مهم برای آرایش عروس

نویسنده 

آرایش عروس یکی از مهمترین بخش های مراسم عروسی است! آنقدر اهمیت دارد که عروس خانم از دو سه ماه قبل به دنبال یک آرایشگر خاص می گردند. اما آرایش ساده عروس، این روزها طرفداران بیشتری دارد.

آماده سازی پوست صورت

پوست عروس قبل از آرایش باید آماده شود تا ماندگاری زیادی داشته باشد و عروس خانم را دچار مشکل نکند. برای زیرسازی آرایش باید تمام مشکلات پوستی مانند جوش و لک و... را تا قبل از عروسی توسط متخصص پوست برطرف کنید. شب قبل عروسی از اهمیت زیادی برخوردار است و شما باید خوب بخوابید و پوست تان را مرطوب نگه دارید، بهترین کاری که میتوانید روز عروسی انجام دهید این است که صورت تان را لایه برداری کنید.آرایش پوست عروس


پوست عروس باید شفاف و درخشان باشد پس باید بیخیال کرم پودر‌های مات شوید، کرم پودر‌هایی که ظاهر طبیعی به عروس میبخشند و ماندگاری زیادی دارند مناسب اند. نقاطی از صورت عروس که جوش دارد را کانسیلر بزنید و روی گونه ها، بینی، چانه و زیر ابرو هایلایتر بزنید.

 

آرایش چشم عروس

در آرایش ساده عروس بعد از پوست سراغ چشم‌ها بروید یک مژه مصنوعی زیبا انتخاب کنید و با دقت روی مژه‌ها بچسبانید و یک خط چشم معمولی بکشید، حالا پرایمر سایه بزنید تا آرایش چشم ماندگار‌تر شود سپس نوبت سایه چشم است، اما سایه‌های سبز و آبی را کنار بگذارید بهتر است از سایه‌های تیره برای عروس استفاده کنید آن هم به مقدار کم. ابرو‌ها تاثیر زیادی در زیبایی عروس دارند پس بهترین مدل را برای عروس انتخاب کنید.

 


آرایش لب عروس

آخرین مرحله در آرایش عروس آرایش لب است، بهترین رنگ رژ لب برای عروس رنگ‌های گوشتی، بنفش، کالباسی تیره هستند. ابتدا بالم لب بزنید و بعد از چند دقیقه آن را پاک کنید. خط لب را با دقت برای عروس بکشید طوری که لب‌های او غنچه‌ای و خوش فرم‌تر شود داخل خطوط را با رژ لب همرنگ پر کنید.

  • منبع خبر: پارسینه

آگهی‌های ویژه و فوری

جستجو در آگهی ها

دانستنی‌های زندگی

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

دوشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۶ سبتامبر ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است