دانستنی‌های زندگی

کمین دختران جوان برای پیرمردهای پولدار

12 خرداد 1397
نویسنده 

دخترانی که به شیوه های مختلفی سر راه پیرمردهای پولدار قرار می گرفتند و پس از ازدواج اموال شان را تصاحب می کردند طی چند عملیات پلیسی به دام افتادند.

بیجی کلوب (سایت عروس و داماد) به نقل از روزنامه ایران: سرهنگ ذبیح الله پهلوانی» - رئیس پلیس آگاهی استان مازندران- در تشریح این خبر، گفت: چندی قبل شکایت های مشابهی در شهرستان فریدونکنار به پلیس رسید مبنی بر اینکه چند زن با وعده ازدواج با مردان کهنسال از آنان کلاهبرداری می کنند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت. با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه، مأموران موفق شدند، فردی که واسطه معرفی این دختران به پیرمردان پولدار بود را شناسایی و دستگیر کنند.

مأموران پس از هماهنگی قضایی و در ادامه تحقیقات دو متهم دیگر این پرونده را که اهل و ساکن یکی از استان های شمال شرق کشور بودند دستگیر کردند. در ادامه تحقیقات مشخص شد این زنان پس از ازدواج با پیرمردان پولدار پس از دریافت طلا و جواهرات یا مبالغی بین 30 تا 40 میلیون تومان به عنوان مهریه پس از چند روز ناگهان ناپدید می شدند.

پلیس با توجه به اطلاعاتی که درباره مشخصات ظاهری عروس های فراری به دست آورده بود پی برد که در همه موارد متهمان افراد مشخصی هستند.تحقیقات قضایی و پلیسی از این متهمان در حالی ادامه دارد که احتمال داده می شود تعداد افرادی که توسط این گروه سرکیسه شده اند افزایش یابد.

سرهنگ پهلوان رئیس آگاهی استان مازندران از کسانی که به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند خواست تا برای شناسایی متهمان و ارائه شکایت خود به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

دانلود فایل های صوتی آموزش زبان گرجی

  • منبع خبر: روزنامه ایران

نظر کاربران

عضویت در خبرنامه تخفیفیاب بیجی کلوب

کاربر عزیز ثبت نام فقط 8 ثانیه زمان می برد

کدهای تخفیف محصولات برایتان ارسال می شود

تخفیفیاب+نیازمندی ها

آگهی های ویژه و فوری

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
سه شنبه, ۲۱ می ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است