دانستنی های زندگی

نمایشگاه کارتن استریپ ازدواج

24 ارديبهشت 1397
نویسنده 

نمایشگاه مجموعه کارتون استریپ آموزشی با موضوع ازدواج و زندگی سالم با همکاری اداره کل بهزیستی استان و خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان و ماهنامه طنز و کاریکاتور «اصفهان نیمروز» گشایش یافت.

بی جی کلوب (سایت عروس و داماد) به نقل از اصفهان امروز: در این نمایشگاه آثار ارائه‌شده در مجله اصفهان نیمروز با نام «ازدواج هندوانه دربسته نیست» به نمایش درآمد و از چاپ دوم این شماره از مجله با مشارکت سازمان بهزیستی استان اصفهان، حوزه هنری استان اصفهان و گروه رسانه‌ای اصفهان امروز رونمایی شد.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در این مراسم گفت: انتقال آموزش‌ها از مدرسان به مخاطبان روندی بوده که سال‌هاست در امور گوناگون از آن استفاده‌شده است. باید پذیرفت این مدل آموزش کارایی محدودی دارد.
مرضیه فرشاد بابیان اینکه در شیوه اطلاع‌رسانی و سلیقه مخاطبان دگرگونی به وجود آمده و ما نیز باید مطابق با این دگرگونی حرکت کنیم، افزود: در این راستا سعی شده از زبان طنز که بهترین روش انتقال به مخاطب است بهره گرفته شود.

وی ادامه داد: انتقال مفاهیم کارشناسی شده با همکاری کارشناسان در قالب نمایشگاه‌هایی ازاین‌دست این توانایی را دارد که مخاطب بدون صرف وقت زیاد با بازدید از مجموعه کاریکاتورها آموزش‌های لازم را به دست آورد.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به اینکه باید در مدت‌زمان یک هفته برگزاری این نمایشگاه توجه مخاطبان خاص مثل دانشجویان و دانش آموزان مقطع دبیرستان را به این نمایشگاه جلب کنیم، اضافه کرد: در این آثار سعی شده بر نقاطی تأکید شود که در پژوهش‌ها به عنوان علل اصلی طلاق شناخته شده‌اند و آموزش آن با روش‌های مختلف به گروه‌های هدف در دستور کار ما قرار دارد.

وی تأکید کرد: اداره کل بهزیستی استان اصفهان آمادگی همکاری با چنین طرح‌هایی در موضوع‌های اجتماعی و فرهنگی مختلف برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان را دارد.

رئیس حوزه هنری استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: در این نمایشگاه شاهد همکاری سه دستگاه اجرایی فرهنگی، هنری و اجتماعی هستیم که با هم‌افزایی تخصصی آنها تلاش شده در مواجهه با بسیاری از مسائل و مشکلات اقدامات مؤثری صورت گیرد.

مهدی احمدی افزود: در جلسات گوناگون که با اداره کل بهزیستی استان و گروه رسانه‌ای اصفهان امروز داشته‌ایم، سعی شده مطالب و نیازسنجی لازم از سازمان بهزیستی گرفته و توسط گروه کارشناسی حوزه هنری تبدیل به ابزار هنری شود و در ادامه با استفاده از رسانه‌ای قوی برای انتشار آن اقدامات لازم صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه فعالیت‌هایی ازاین‌دست که در قالب نمایشگاه باشد می‌تواند تأثیرگذاری زیادی در جامعه داشته باشد، عنوان کرد: گشایش این نمایشگاه آغازگر سلسله فعالیت‌هایی است که در آینده برای گروه‌های هدف دیگر نیز برنامه‌ریزی شده است.

احمدی تأکید کرد: استفاده از انواع ابزارهای هنری برای انتقال مفاهیم ارزشمند اجتماعی در دستور کار حوزه هنری قرار دارد که به این منظور تعاملاتی با بهزیستی نیز خواهیم داشت. تئاترهای خیابانی، نمایش‌های تخصصی عروسکی و استفاده از موسیقی جزو اولویت‌های برنامه‌ریزی‌شده است.

به گفته مدیر خانه کاریکاتور استان اصفهان این نمایشگاه میزبان 29 اثر در سه سرفصل آشنایی، انتخاب و عشق از 22 تا 30 اردیبهشت ماه در اصفهان برگزار می شود. مقدمات این نمایشگاه دو سال زمان برده است تا در قالبی جدید برای نخستین بار به نمایش عمومی درآید.

  • منبع خبر: اصفهان امروز

بانک آگهی های بی جی کلوب

برخی از جدیدترین آگهی ها

آگهی های ویژه

دوخت کت و شلوار دامادی

29th, -2669
محمود بصیرتی» صاحب یکی از قدیمی‌ترین خیاطی‌های تهران است که به تن ...

جهیزیه

آذر 04th, 774
جهیزیه یا جهاز به دارایی و مالی گفته می‌شود که عروس در هنگام ازدواج ...

آرایشگاه زنانه

بهمن 25th, 1395
آرایش مرتضوی/ خانم محبوبه مرتضوی برگزار كننده سمينار و همايش های علمی ...

دفترخانه ازدواج

بهمن 25th, 1395
قبل از عقد با قوانین آشنا شوید/ زن و شوهر نسبت به هم حق و حقوقی دارند ...

لباس عروس

بهمن 22nd, 1395
مزون آرمیتاژ با بیش از 4 دهه فعالیت یکی از مزون هایی است که در ...

ماه عسل کجا برویم

03rd, -2669
ماه عسل نیز یکی از پرهزینه ترین قسمت های عروسی است. البته شاید لذت ...

آتلیه

19th, -2669
بسیاری از عروس ها و دامادها معتقدند آنچه که از عروسی باقی می ماند، ...

سفره عقد

بهمن 24th, 1395
 مجموعه ژینو به عنوان طراح و مجری تشریفات مجالس عروسی فعالیت خود را ...

پیرایش داماد

بهمن 24th, 1395
آرایشگاه بلک رز / خیلی از آقایان به نوع آرایش و پیرایش خود در روز ...

ماشین عروس

بهمن 24th, 1395
دسته گل و ماشین عروس هم برای کسانی که به برگزاری مراسم عروسی اعتقاد ...

باغ و تالار برای عروسی

بهمن 24th, 1395
تشریفات شهرزاد / باغ های تشریفات شهرزاد همگی سرسبز، مشجر و زیبا و ...

طلا و جواهر

بهمن 24th, 1395
حلقه ازدواج/ شاید مهمترین یادگار مراسم عروسی، حلقه ازدواج یا همان ...

دی جی و موزیک

بهمن 24th, 1395
آرسین طپش/ گروه آرسین طپش با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم ...

کارت عروسی

بهمن 23rd, 1395
انواع کارت عروسی / فرزاد مهماندوست چند سالی است که در محدوده میدان ...

ژورنال های عروس و داماد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۷ می ۲۰۱۸

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است