دانستنی های زندگی

خطر در خانواده مردان زنانه پوش

19 ارديبهشت 1397
نویسنده 

دیگر چیز خیلی عجیبی نیست که مردی را با ظاهری زنانه در خیابان ببینیم! تیپ و ظاهرهایی که گاهی تا فروپاشی خانواده پیش می رود. این داستان واقعی را در مشهد بخوانید.

 

روحیه زنانه در مردان و فروپاشی زندگی

بی جی کلوب (سایت عروس و داماد) به نقل از جام جم: زن ۳۵ ساله که زندگی مشترک ۱۳ ساله اش را در آستانه نابودی می‌دید با مراجعه به کلانتری در مشهد زندگی‌اش را بیان کرد.

وی گفت: ۱۳ سال قبل زندگی مشترکم را با مردی آغاز کردم که ۲۰ سال قبل از جنوب کشوربه مشهد مهاجرت کرده بود. او کارگر ساده‌ای بود که تحصیلات چندانی نیز نداشت من هم که در مقطع ابتداییترک تحصیل کرده بودم شرایط ازدواج با او را مناسب دیدم و پس از مشورت با خانواده‌امبه عقد «رحمت» درآمدم، اما مدتی بعد از آغاز زندگی مشترک متوجه شدم همسرم دچار اختلالاتروحی و روانی است و دوست دارد با پوشش و آرایش‌های زنانه در ملأعام ظاهر شود.

 

وقتی چند بار او را در این وضعیت دیدم اختلافات شدید خانوادگی بین ما شروع شد،ولی رحمت همواره روی کار‌های نامتعارفش سرپوش می‌گذاشت و آن‌ها را انکار می‌کرد. او می‌گفت:در سن ۱۶ تا ۱۷ سالگی زمانی که نوجوان بودم، دوست داشتم مانند زن‌ها آرایش کنم،ولی بعد از ازدواج دیگر دست از این کار‌ها برداشته ام،با وجود این همواره احساس می‌کردم همسرم به من دروغ می‌گوید و هنوز از اختلالات روحی و روانی رنج می‌برد.

این در حالی بود که رحمت هیچ گاه حاضر نمی‌شد نزد روان پزشک برودو مشکل اش را حل کند. این ماجرا تا جایی ادامه یافت که دیگر در محل سکونت مان موردتمسخر اهالی قرار می‌گرفتیم.

 

تاثیر داشتن روحیه زنانه روی فرزندان

دخترم که کم کم بزرگ شده بود با شنیدن حرف‌هایی درباره پدرش خجالت می‌کشیدتا با دوستانش هم کلام شود. او به دختری منزوی و گوشه گیر تبدیل شد تا جایی که سعی می‌کرداز خانه بیرون نرود تا دوستانش او را مسخره نکنند. در این سال‌ها تلاش کردمتا این بیماری او درمان شود، ولی همسرم حتی از مصرف داروهایش نیز امتناع می‌کرد.

دیگر کار به جایی رسیده است که او با پوشیدن کفش و لباس‌های زنانه و آرایشغلیظ در مجالس زنانه و معابر عمومی ظاهر می‌شود. او نه تنها در برابر اعتراض‌های ما دستبه اعمال خشونت آمیز مانند شکستن در و پنجره می‌زند بلکه با دیدن کابوس‌هایشبانه به سوی من حمله ور می‌شود تا مرا خفه کند. او بار‌ها به دنبال شکایت‌های متعدد مندر دادگاه و کلانتری تعهد داده است تا دست از این اعمال بردارد و با آبرو و حیثیت ما بازی نکند،ولی باز هم این کار‌ها را تکرار می‌کند به طوری که دیگر دختر ۱۱ ساله ام حاضر نیست به مدرسه برود.

 

عاقبت روحیه زنانه مردان

رفتار‌های زنانه او طوری طبیعی جلوه می‌کند که حتی وقتی ماموران انتظامی با شکایتمن به در منزل آمدند از دست زدن به او خودداری می‌کردند چرا که در آن هنگام لباس‌های زنانهپوشیده بود و خود را همانند یک زن جلوه می‌داد.

 

***بیشتر بدانید 

علت روحیه زنانه در آقایان و روحیه مردانه در زنان چیست؟

سؤال : چرا جدیدا برخی مردان حس زنانه دارند و به مشکلات جنسی بر می خورند؟!واقعا راه حل این است که خشونت را به مردها بیاموزیم؟!

پاسخ کوتاه : خیر آموزش خشم نیاز نیست باید آنگونه باشید که مردم از خدای شما بترسند نه از خود شما. روحیه زنانه هم بخاطر این است که مردها از روحیه مردانه فرار می کنند زیرا روحیه مردانه شانرا با چیزی خارج از علاقه مردم تحریک کرده اند.

 

پاسخ تکمیلی :

روحیه زنانه در برخی مردان بخاطر مبارزه خودشان است! وقتی دم به دیقه هر بار با یک زن بدحجاب روبرو می شود (حاضر نیستند با زن سیبیلو روبرو شوند!!!)اینجاست که مدام نورون روی نورون جمع می شود و تمام ذهن ناخودآگاهشان پر از زن بدحجاب ناز! می شود.

یا باید به ناموس مردم تجاوز کنند و … یا باید طی فرآیندی نیروی جنسی خود را بکشندیعنی تضادی که باعث احساساتی شدن بین زن و مرد می شود را کم کرده و شبیه زنان رفتار کنند.

البته روحیه زنانه برخی آقایان دلیل دیگری هم می تواند داشته باشد مثل مسائل ارثی یا داروهای بدنسازی یا…اما این مورد مذکور رفتار و ذاتی بوده و همه با آن مواجهند.اکنون بعضی شهرهای ایران از هر چهار ازدواج یک طلاق دارند!! و همه اش هم بخاطر همین مسئله سردی آقایان استو باعث و بانی اش هم فقط چشمان بازمردان و خانم های بدحجاب است.

  • منبع خبر: خراسان/جام جم

بانک آگهی های بی جی کلوب

برخی از جدیدترین آگهی ها

آگهی های ویژه

دوخت کت و شلوار دامادی

29th, -2669
محمود بصیرتی» صاحب یکی از قدیمی‌ترین خیاطی‌های تهران است که به تن ...

جهیزیه

آذر 04th, 774
جهیزیه یا جهاز به دارایی و مالی گفته می‌شود که عروس در هنگام ازدواج ...

آرایشگاه زنانه

بهمن 25th, 1395
آرایش مرتضوی/ خانم محبوبه مرتضوی برگزار كننده سمينار و همايش های علمی ...

دفترخانه ازدواج

بهمن 25th, 1395
قبل از عقد با قوانین آشنا شوید/ زن و شوهر نسبت به هم حق و حقوقی دارند ...

لباس عروس

بهمن 22nd, 1395
مزون آرمیتاژ با بیش از 4 دهه فعالیت یکی از مزون هایی است که در ...

ماه عسل کجا برویم

03rd, -2669
ماه عسل نیز یکی از پرهزینه ترین قسمت های عروسی است. البته شاید لذت ...

آتلیه

19th, -2669
بسیاری از عروس ها و دامادها معتقدند آنچه که از عروسی باقی می ماند، ...

سفره عقد

بهمن 24th, 1395
 مجموعه ژینو به عنوان طراح و مجری تشریفات مجالس عروسی فعالیت خود را ...

پیرایش داماد

بهمن 24th, 1395
آرایشگاه بلک رز / خیلی از آقایان به نوع آرایش و پیرایش خود در روز ...

ماشین عروس

بهمن 24th, 1395
دسته گل و ماشین عروس هم برای کسانی که به برگزاری مراسم عروسی اعتقاد ...

باغ و تالار برای عروسی

بهمن 24th, 1395
تشریفات شهرزاد / باغ های تشریفات شهرزاد همگی سرسبز، مشجر و زیبا و ...

طلا و جواهر

بهمن 24th, 1395
حلقه ازدواج/ شاید مهمترین یادگار مراسم عروسی، حلقه ازدواج یا همان ...

دی جی و موزیک

بهمن 24th, 1395
آرسین طپش/ گروه آرسین طپش با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم ...

کارت عروسی

بهمن 23rd, 1395
انواع کارت عروسی / فرزاد مهماندوست چند سالی است که در محدوده میدان ...

ژورنال های عروس و داماد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۷ می ۲۰۱۸

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است