دانستنی‌های زندگی

جدیدترین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بانک صادرات ایران از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، 3435 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است. به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از پویش، بانک صادرات اعلام کرد: آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های قرض‌الحسنه طی امسال نشان می‌دهد که این بانک مبلغ 3435 میلیارد ریال تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه ازدواج و تامین جهیزیه به زوج‌های جوان پرداخت کرده است.

گزارش تصویری از روبات ساقدوش

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
به گزارش سایت عروس و داماد، گسترش استفاده از روبات ها برای انجام وظایف مشخص، همزمان با پیشرفت های روز افزون علم رباتیک سبب شده است تا در بسیاری از صنایع و تولیدی ها شاهد حضور روبات ها به جای نیروی انسانی باشیم.
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
یک زوج کانادایی و ایرانی‌ تصمیم گرفتند هزینه جشن بزرگ عروسی‌شان را برای کمک به یک خانواده پناهنده سوریه اهدا کنند. به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از روزنو سامانتا جکسون و فرزین یوسفیان به جای برگزاری جشن عروسی، ازدواج‌شان را در شهرداری ثبت کردند و از مهمان‌ها هم خواستند به جای کادوی عروسی‌شان به یک خانواده پناهنده کمک کنند تا بتوانند در کانادا زندگی کنند.
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
بازیگر سریال پایتخت بالاخره خبر ازدواج خود را اعلام کرد. به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از خبرگزاری میزان، محسن تنابنده بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش به طور رسمی خبر ازدواجش را اعلام کرد. وی نوشت: در اين سرما و باران يارخوش تر نگاران دركنار وعشق در سر
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
در ادامه آمارهای ازدواج و طلاق که آمار عادی این روزها شده مدیرکل ثبت احوال استان تهران دیروز از افزایش شش درصدی طلاق در هفت ماهه امسال خبر داد. به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از روزنامه شرق همچنین رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران نیز از افزایش طلاق توافقی خبر داد اما یک حرف جدید هم داشت و آن اینکه پای دلالان طلاق در تسریع روند جدایی زن و شوهرها را پیش کشید.
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
به گزارش سایت عروس و داماد به نقل از تابناک، هر چه کاهش میزان ازدواج و افزایش نرخ طلاق، جامعه ایرانی را به عوارض نامطلوبی مبتلا کرده و به دنبال آن، کاهش زادآوری و خطر پیری جمعیت نگرانی‌های فراوانی به همراه داشته، ظاهرا برای مسئولان در بر همان پاشنه قدیمی می‌چرخد؛ آنقدر که هیچ راهکاری برای تغییر شرایط ندارند و تمام هم و غمشان را بر مسائل حاشیه ای متمرکز کرده‌اند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به گزارش سایت عروس و داماد بنا به گفته این جوان 26 ساله وی از حدود 3 سال قبل اقدام به درج تصاویری در فضای مجازی کرده و با وعده‌های مختلفی چون ازدواج و نظایر آن دختران را اغفال کرده و پس از انداختن عکس و سوءاستفاده اینچینی از آنان، این افراد را رها کرده است. حالا این جوان در فضای مجازی معروف شده است.

آخرین آگهی‌های ثبت شده

رپرتاژ آگهی‌ها

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

جمعه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۳ آگوست ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است