دانستنی‌های زندگی

اخبار داغ ازدواج و طلاق

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عارف لرستانی، بازیگری که خاطرات خوشی را برای ایرانیان خلق کرده، امروز 26 فروردین ماه آخرین نقش خود را در دنیا بازی کرد؛ خداحافظی با دنیا در سن 45 سالگی و بر اثر عارضه قلبی. نگاهی انداخته ایم به ازدواج زنده یاد لرستانی که پانزدهم بهمن 1350 در لرستان به دنیا آمد و با مجموعه «جنگ ۷۷» مهران مدیری شناخته شد.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
هنوز تصاویر و اخباری درباره نامنویسی یک عروس و داماد برای انتخابات ریاست جمهوری منتشر می شود اما واقعیت این است که این موضوع همان دیروز تکذیب شده است. به گزارش سایت عروس و داماد آنطور که در اصلاحیه ها آمده آنها پدر و دختر بوده و فقط پدر ثبت نام کرده است.

شرط ازدواج حضرت زینب (س)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گفته شده وقتی عبداللّه بن جعفر طیار به خواستگاری حضرت زینب (س) رفت، حضرت علی (ع) این ازدواج را با دو شرط پذیرفت: اینکه حضرت زنیب علیهاالسلام روزی یک بار بتواند به دیدار برادرش حسین علیه السلام برود و همچنین عبدالله مانع همراهی حضرت زینب در سفرها با حسین (ع) نشود.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"انجم فیضان" عروس 20 ساله هندی که به دلیل نداشتن جهیزیه کامل به شدت از سوی خانواده شوهرش تحت فشار بود تصمیم به خودکشی گرفت اما قبل از خودکشی از پدر و مادر خود به صورت آنلاین عذرخواهی و سپس خود را حلق آویز کرد. پدر و مادر این دختر جسد فرزندشان را در "ماهاراشترا" هند در حمام خانه پیدا کرده اند.

عضویت در خبرنامه تخفیفیاب بیجی کلوب

کاربر عزیز ثبت نام فقط 8 ثانیه زمان می برد

کدهای تخفیف محصولات برایتان ارسال می شود

تخفیفیاب+نیازمندی ها

آگهی های ویژه و فوری

ژورنال‌های جديد

دارای نماد دو ستاره

ساعت و تاریخ

شنبه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
شنبه, ۲۵ می ۲۰۱۹

تمام حقوق برای بی جی کلوب محفوظ است